"Підтримати"
Новини
Всі новини

Потрібні додаткової підтримки внутрішні переселенці будуть отримувати по 2200 грн

Виплати у рамках нової спільної програми Кабміну та ООН розраховані на 3 місяці. Також по 2200 грн щомісяця платитимуть малозабезпеченим пенсіонерам.

Уряд спільно з ООН ініціював дві додаткові програми виплат для переміщених громадян України. Таке рішення було затверджено на засіданні Кабміну у п'ятницю, 15 квітня. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Вимушені переселенці, які потребують додаткового захисту, отримуватимуть по 2 200 грн щомісяця на кожного члена сім'ї. Ці кошти Світова продовольча програма ООН виплачуватиме протягом трьох місяців", — заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Малозабезпеченим пенсіонерам, які вимушено стали переселенцями, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців надасть додаткову підтримку — у розмірі 2 200 грн. Згідно з планами уряду, ці виплати мають бути надіслані приблизно 700 тисячам внутрішньо переміщеним особам.

Попередні програми підтримки продовжують працювати

Програми підтримки громадян України, які були запущені раніше, також продовжують діяти. По 2 тисячі грн може отримати на кожну дорослу і по 3 тис. — на кожну дитину в сім'ях, які були змушені переїхати з небезпечних регіонів. Для таких виплат уже створено фонд у розмірі 578 млн. грн.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме