"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як правильно вибрати відеореєстратор для авто

Час показав, що сучасний автомобіль повинен бути укомплектований відеореєстратором. Ситуації на дорозі часто бувають позаштатними і ризикованими, і в цьому випадку є можливість довести свою правоту, знайти порушника, побачити ситуацію неупередженим поглядом неживого незацікавленого свідка.

Відеореєстратори останніх поколінь стали значно якіснішими і мають багато важливих якостей. Але і майбутньому власнику цього гаджета потрібно поставитися до покупки дуже уважно, не покладатися на поради, а самостійно простудіювати наявні джерела, що стосуються того чи іншого бренду. Не слід економити на своєму майбутньому найважливішому «свідкові». Звичайно, можна купити дешевий варіант, але такий можна скоріше віднести до категорії подарункових, а не функціональних. А якщо вам потрібно, щоб була надійність, оптимальна база камер фіксації і GPS-модуль, то доведеться враховувати фінансову сторону.

Якщо вас не турбує бренд, то не особливо звертайте на це увагу - за відомий бренд зазвичай стягується додаткова ціна, а вам потрібні, в першу чергу, опції. І треба знати, як вибрати відеореєстратор.

Що важливо для відеореєстратора

  • Висока якість запису (відео)
  • Кут огляду (дешеві моделі розчарують)
  • Запис звуку
  • Нічна зйомка
  • Датчик удару
  • GPS-модуль
  • Дисплей

За посиланням https://blog.foxtrot.com.ua/yak-vibrati-videoreestrator-u-2021-roczi.html можна знайти потрібні поради, які обов'язково треба враховувати при покупці пристрою.

Наприклад, дуже важливо звернути увагу на акумулятор відеореєстратора. Якщо це вбудована батарея невеликої ємності, є загроза, що в критичний момент вона може виявитися розрядженою. Тому варто подумати про повноцінний вбудований акумулятор, який міг би забезпечити додаткову роботу пристрою після відключення від основного живлення. Практика показує, що такий запис при критичних ситуаціях зазвичай дуже цінний.

Вважається, що є три види відеореєстраторів: ті, які просто знімають; реєстратори з GPS-модулем, які також фіксують камери спостереження і радари, і гібридні пристрої, що включають всі функції.

Кількість опцій, природно, впливає і на ціну відеореєстратора. Тому варто визначитися не лише з сумою, виділеною на покупку, але і з тим, які функції для вас є головними, і з цього виходити. При цьому можна вибрати відеореєстратор одного з двох типів: циклічний (прилад робить запис протягом певного часу невеликими відрізками, які згодом видаляються) або безперервний (запис ведеться постійно, без пауз і зупинок до повного заповнення карти пам'яті).

Багато власників авто бажають мати пристрій з двома камерами. Купуючи такий відеореєстратор, подумайте, чи годиться він саме для вашого авто, чи це буде безцільна додаткова витрата грошей. Але вже якщо маэте намір мати більше однієї камери, то, можливо, варто подумати про багатоканальний відеореєстратор - він дасть можливість у разі необхідності отримати більш достовірну картину події.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини