"Підтримати"
Новини
Всі новини

Блокування облікового запису Google Реклами.

11:03, 19 бер 2021
936

Кожного дня в Google реєструються та оптимізуються торгові кампанії по всьому світу. За всю історію нашої роботи з контекстною рекламою, ми стикалися з блокуванням реклами нечасто. Але на розв'язання цієї проблеми завжди було потрібно дуже багато часу і зусиль фахівців з контекстної реклами.

Безсумнівно реклама приносить велику частку доходу корпорації Google, і сервіс не зміг би існувати без всіх користувачів, адже попит породжує пропозицію. Користувачі цікавляться певними товарами й послугами, а компанії задовольняють ці потреби, рекламуючи себе і тим самим приносячи прибуток. Безумовно, Google зацікавлений, щоб компанії активно продовжували свою діяльність в мережі. Тому, сервіс всіляко бореться з небажаною рекламою, яка може суперечити законодавству певної країни, може ображати користувача, підбурювати до незаконних дій і злочинів, заводити в оману. Адже чим комфортніше сервіс для користувачів, тим більше людей ним користується.

Зрозуміло, що Google не блокує відразу ваш аккаунт, як тільки були знайдені елементи, що порушують «Правила розміщення реклами». Адже перед самим запуском, будь-яка рекламна кампанія проходить перевірку - процес модерації, - (https://support.google.com/google-ads/answer/1722120?hl=ru), - пошук системою будь-яких помилок, а оголошення отримують статус «На розгляді». Якщо якісь порушення були виявлені, то система сповіщає про це і, ви можете внести відповідні корективи.

В основному, аккаунт блокують через серйозні порушення. Для прикладу, контекстна реклама інтернет-магазину була заявлена ​​на певну тематику, а в результаті на сайті встановили перенаправлення (301-редирект) на іншу сторінку, де розміщені заборонені товари. Щоб уникнути блокування облікового запису через таку проблему та налаштовувати контекстну рекламу інтернет-магазину слід після детального вивчення сайту. Потрібно обов'язково провести перевірку на відповідність сайту вимогам і правилам розміщення реклами в Гуглі. Головне пам'ятати, що перевірка реклами відбувається не конкретною людиною, а цілою системою, яка враховує безліч чинників. Обдурити систему практично неможливо. Але, на жаль, при автоматичній перевірці, блок можна отримати помилково. Під блокуванням слід розуміти, що ви більше не зможете створити та запустити рекламну кампанію. Ви можете тільки вивести кошти з аккаунту, переглянути статистику.

Що робити, якщо аккаунт заблокували?

Як тільки рекламодавець стикається з блокуванням, то відразу ж створює новий обліковий запис, намагаючись не зупиняти рекламу. Але чи допомагає це? Google може легко встановити зв'язок між новим і старим акаунтом. В цьому випадку система досліджує всі збіги: платіжні дані, IP-адреса, збіг домену та інше. Замінити абсолютно все дуже складно, простіше розібратися з блокуванням старого аккаунта.

При блокуванні, вам на пошту буде надіслано лист з причиною. На превеликий жаль, фахівці технічної підтримки Google не коментують причину блоку, а зазначені помилки не завжди коректні. Розберімо, чому можуть заблокувати аккаунт:

  1. Спроба злому аккаунта.
  2. Борги по рахунку в обліковому записі.
  3. Спроба обходу алгоритмів перевірки Google.
  4. Не правдивість інформації.
  5. Неприйнятний контент: нецензурна лексика, пропаганда і т.д.
  6. Поширення шкідливого ПЗ, фішинг та інше.
  7. Шахрайство з боку рекламодавця.

Якщо ви не порушували Правил при налаштуванні реклами, сайт працює коректно, на ньому немає вірусів, то варто звернутися в службу підтримки, часто менеджери допомагають розібратися в причині блокування.

Система Google Merchant Center - це один з найефективніших каналів продажів. Але при неправильному налаштуванні, акаунт може бути легко заблокований. Налаштування Гугл Мерчант повинна повністю відповідати всім вимогам настройки товарних оголошень. Це означає, що реклама товару можлива тільки в тому випадку, якщо товар насправді продається в магазині та присутній на сайті кампанії. Ознайомитися більш детально з усією інструкцією можна на сайті sotnik.biz.ua

Звичайно, сам процес блокування досить складний і неприємний. Але якщо ви не порушуєте правила сервісу і не намагаєтеся обдурити систему, то шанси на розблокування є і дуже великі.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини