"Підтримати"
Новини
Всі новини

Зробіть своє житло будинком мрії - довіртеся професіоналу

Ви збираєтеся побудувати власний будинок або придбати (відремонтувати) квартиру. Маєте намір вкласти туди чималі кошти, щоб створити будинок своєї мрії. Або вже придбали і думаєте, як зробити цей будинок красивим і зручним для життя.

Ви сподіваєтеся створити в будинку відповідну атмосферу, влаштувати все так, щоб він став затишним, сучасним, відповідним духу часу. Ви навіть розпрощалися зі старими меблями, залишивши тільки те, що дороге як пам'ять, і стоїте посеред порожнього простору, роздумуючи: як зробити, щоб він набув індивідуальних рис і радував око і душу.

Якщо ви впевнені у власних силах і абсолютно точно уявляєте, як все зробити, спокійно дотримуйтесь правила «Зроби сам». Але якщо вам хочеться, щоб інтер'єр вашого будинку відповідав певному стилю, варто звернутися до дизайнера, причому, як можна раніше - ще на стадії будівництва будинку або напередодні ремонту квартири. Чим раніше ви приймете рішення про участь дизайнера в глобальній перебудові вашого житла, тим простіше буде її завершити. У цьому вам може допомогти дизайнер інтер'єру в Києві.

Більш того, вам допоможуть у складанні кошторису, плану першочергових і подальших робіт, вирішать разом з вами безліч інших питань, пов'язаних із загальною стилістикою приміщення, врахують побажання і навіть простежать за загальним ходом ремонту або будівництва. Найбільш раціонально залучати дизайнера не на останньому етапі, а тоді, коли загальне будівництво ще не завершене - це допоможе вирішити безліч непомітних проблем, які згодом можуть зіпсувати весь настрій від нового або оновленого житла, і не доведеться переробляти багато дрібниць, незамінних у повсякденному житті. А якщо в будинку буде проживати кілька поколінь мешканців, дизайнеру доведеться вирішувати і психологічні питання, поєднуючи консерватизм і строгість рішень старшого покоління з креативним і авантюрним підходом до облаштування житла молодими.

Чим може допомогти дизайнер

  • Продумати стиль і зручність запропонованого простору
  • Запропонувати зонування з урахуванням інтересів кожного з мешканців будинку або квартири
  • Врахувати особливості наявної площі (включаючи архітектурні) і використовувати їх для створення неповторного вигляду
  • Вловити ідею клієнта в облаштуванні простору і втілити її в життя

Але це вже подальші кроки. А початкові - це створення проекту, обговорення і приведення до єдиного знаменника, тобто загального для всіх рішення. Щоб результат став таким, як тут https://polyakova.biz/-interior-design-2-storey-house-gatnoe.html, потрібно вчасно приймати рішення.

Які складні питання вирішує дизайнер

  • Перепланування (опрацювання безпечних варіантів) і узгодження всіх дозволів з відповідними інстанціями
  • Облік технологічних нюансів конструкції для подальшого втілення задуму замовника
  • Опрацювання бюджету з усіма витратами на майбутні роботи з урахуванням фінансових можливостей господарів
  • Допомога замовнику у визначенні правильного вибору з метою економії коштів без збитку для задуму

Природно, це надзвичайно короткий перелік обов'язків дизайнера на загальному прикладі. Але дизайнер може допомогти перепланувати не тільки великий будинок, але і крихітну «хрущовку», яка, як показує досвід, теж цілком може стати будинком мрії. І стара хатина, що залишилася від дідуся і бабусі в селі, може перетворитися в стильний заміський будинок.

Але таке відбувається, якщо за справу береться професіонал. І якщо ви хочете, щоб ваш будинок став не просто житловою площею, а родовим гніздом, довіртеся професіоналу.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини