"Підтримати"
Новини
Всі новини

Оцінка від постійних клієнтів про обслуговування на сайті Є-гроші

18:22, 12 бер 2021
816

Якщо ви вирішили взяти кредит онлайн на карту, то попередньо рекомендується вивчити умови співпраці, щоб скористатись вигідною пропозицією і не зіткнутися з непередбачуваними ситуаціями. Провідним фактором, на який слід звернути увагу, є сума переплати. Більшість позичальників керуються правилом-брати кредит з мінімальною процентною ставкою. Таку можливість надають мікрофінансові організації. Для початку вивчіть відгуки клієнтів на сайті Є-гроші.

Але не всі банки працюють з клієнтами на прозорих умовах. Після реєстрації вам все одно доведеться заплатити страховку і плату за виведення коштів і підключитися до платного банківського пакету. У той же час поняття сприятливої процентної ставки миттєво зникає. Щоб не зіткнутися з цією ситуацією, ви повинні навчитися самостійно розраховувати процентну ставку. Таку можливість надає МФО E-Groshi.

Переваги кредитного калькулятора

Для зручності позичальників МФО Є-гроші передбачило можливість розрахунку відсотків онлайн. Кожен клієнт може вибрати для себе найвигіднішу пропозицію.

За допомогою онлайн-калькулятора ви можете отримати наступну інформацію:

  • сума переплати, яка включає в себе процентну ставку, комісію, страхування і додаткові збори;

  • розмір щомісячного платежу з урахуванням диференційованих і ануїтетних платежів;

  • відсоток переплати і загальна сума платежу.

Використовуйте онлайн-калькулятор зручно і просто. Інтерфейс призначений для не досвідчених користувачів, що дозволяє робити обчислення навіть тим позичальникам, які далекі від комп'ютерних технологій і фінансових тем.

Система автоматично вибирає кредитні пропозиції з урахуванням заданих параметрів. По кожному з цих пропозицій можна попередньо проконсультуватися з фахівцем мікрофінансової організації.

При розрахунку онлайн-процентної ставки помилки виключаються. Неправдива інформація буде отримана тільки при введенні некоректним даних. Ви можете використовувати калькулятор для розрахунку в будь-який зручний для користувача час.

Вихідні дані для онлайн-розрахунку

Відгуки про сайт Є-гроші вказують на те, що за допомогою калькулятора позичальник економить свій час. Розрахунок через Інтернет займає кілька секунд. Не потрібно довго чекати відповіді оператора і здійснювати візит в офіс компанії.

Перед тим, як залишити заявку на online-кредит, введіть наступну інформацію в онлайн-калькулятор:

  1. Сума кредиту. Вкажіть, скільки ви хочете отримати на карту, не беручи до уваги комісію та інші витрати.

  2. Процентна ставка. Йдеться про оплату за використання грошей МФО. Параметр автоматично обчислюється в Інтернеті при заповненні інших полів і залежить від умов і суми кредиту та інших критеріїв.

  3. Умови кредитування. Чим довше позичальник планує повернути гроші, тим вище переплата.

Окремо слід вказати дату першого платежу по кредиту і характер платежів. За допомогою калькулятора враховуються разові комісійні. Всі варіанти кредитування відображаються відразу після введення поточної інформації.

Процентна ставка буде вищою для фізичних осіб, які мають низьку довіру з боку мікрофінансової організації. Йдеться про громадян з поганою кредитною історією.

Особливості співпраці з компанією E-Groshi

Мікрофінансова структура пропонує кредит онлайн на найвигідніших умовах для громадян України. Заздалегідь узгоджується повна вартість кредиту і уточнюється всі нюанси в договорі. При включенні додаткових послуг з клієнтом узгоджуються Умови використання.

Нові клієнти можуть розраховувати на кредит під 0%. Цей варіант передбачений тільки для громадян, які раніше не укладали договір з МФО. Якщо позичальник не погасить борг вчасно, штрафи будуть нараховуватися відповідно до умов, прописаними в договорі.

Відгуки E-groshi вказують на те, що МФО електронні гроші не нав'язують позичальникам свої послуги. Щоб розрахувати процентну ставку заздалегідь, використовуйте онлайн-калькулятор:

  1. Вкажіть умови кредиту та його суму (сума процентної ставки залежить від цих критеріїв).

  2. Пройдіть процедуру реєстрації за замовчуванням на сайті компанії або увійдіть в свій особистий обліковий запис.

  3. Прочитайте інформацію про співпрацю і прийміть правильне рішення, засноване на ваших можливостях і бажаннях.

Ви також можете зв'язатися по телефону з фінансовим консультантом по телефону, який вказаний на сайті. Досвідчений фахівець безкоштовно проконсультує і відповісти на додаткові питання.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини