"Підтримати"
Новини
Всі новини

Новини зоопарків: добра подружка для злого очеретяного товстуна

Камишовому коту Айко, що довгий час жив на самоті в Барнаульскому зоопарку, нарешті вдалося знайти подругу - очеретяну кішечку. Вона вже приїхала в Барнаул і знаходиться в карантині. Але наречений відчуває її присутність і не спить, стверджує директор зоопарку Сергій Писарєв в своєму блозі в Instagram.

Ось як Сергій Писарєв описує зворушливу історію очеретяного кота Айко.

"Жив був жирний прижирний кіт, очеретяний. Звати його Айко. Жив довго один, тому завжди був злий. Всі ці роки ми шукали йому наречену. Але в зоопарках країни їх не було. І ось вона - удача. В Краснодарі народилися кошенята очеретяного кота. Коли кошенята підросли, ми купили дівчинку.

З пересадкою в Москві котейка прибула в Барнаул. Поки вона в карантині. Але кіт відчуває і не спить. Ходить по клітці і весь час поглядає в бік карантинної клітки. Навесні ми зведемо їх і будемо чекати потомства. Сподіваємося, що Айко і Жужа будуть щасливою парою.

Коментарі під цією історією, ну, дуже зворушливі: «злагода та любов», «будь-який одинокий котейка буде злий» і «ах, які красені», а ще навіть «чекаємо звіту по знайомству».

Загалом, у історії явно буде друга серія, а, може, і цілий серіал вийде. І неодмінно з хепіендом.

Джерело: krasnodarmedia
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини