"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Австралії під час пожежі вомбати рятували дрібних тварин

Австралійські вомбати здивували зоологів тим, що під час пожеж впускали маленьких звірів-«погорільців» у свої нори, тим самим рятуючи їх від загибелі у вогні. Таким чином вони врятували тисячі дрібних тварин від сильних пожеж, що охопили зелений континент. Про це повідомила організація Greenpeace в Новій Зеландії у своєму Instagram-акаунті.

Новозеландські співробітники організації послалися на своїх колег з Австралії, однак поставилися до цієї інформації трохи скептично.

Справа в тому, зазначають зоологи, що подібна поведінка є для вомбатів нетиповою. У природі вомбат люто захищає свою нору від непроханих гостей.

Фахівці зазначають, що якщо вомбати дійсно дали притулок і рятували від вогню інших дрібних звірів, надаючи їм свої «апартаменти», то це гідне подиву. Можливо, тварини об’єдналися перед лицем смертельної небезпеки.

Вомбати в довжину досягають від 70 до 130 сантиметрів, важать від 20 до 45 кілограмів. Тварини риють глибокі нори, що йдуть в землю на три метри і більше. Свої житла вони з’єднують тунелями, протяжність яких може досягати до 20 метрів.

Джерело: aspekty
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини