"Підтримати"
Новини
Всі новини

Інтернет 5G - небезпечний для всього живого на планеті

Професори зі Скандинавії Райнер Ніберг і Леннарт Хардер представили Комісару ЄС з питань навколишнього середовища, морських справ і рибальства пану Кармену Велла зауваження і пропозицію, в зв'язку з запуском мережі 5G в Європейському союзі.

Їх прохання - це не тільки заклик ввести мораторій на цю мережу, а й надати всі документи, що підтверджують її безпеку. Дослідники попереджають, що якщо сам комісар не відповість, вони розглядають можливість звернення до суду, тому що, як вони підкреслюють:

«Ця проблема дуже актуальна, і загроза для всіх живих організмів на цій планеті занадто велика, щоб її можна було ігнорувати або передавати підлеглим».

Відповідно до принципу обережності, «який дозволяє вам швидко реагувати на можливу загрозу для здоров'я людини», установи можуть приймати захисні заходи. Дослідження підтверджують, що 5G становить загрозу для всього життя на Землі.

«У цьому додатку ми звертаємо увагу на три питання. Перш за все, в зверненні за 5G в Європейський союз (Звернення 5G в ЄС), офіційним представником якого ви є, ми просимо ввести негайний мораторій на запуск мережі 5G. Заклик підтримали понад 230 дійсно незалежних вчених і лікарів з 36 країн. В рамках Апеляції у справі 5G в космосі (Space 5G Appeal) вже зареєструвалися 83 000 осіб з 168 країн. Відповідно до вищевикладеного принципу обережності і повідомлення ЄС IP / 00/96 «Охорона здоров'я є пріоритетом над економічними питаннями».

«По-друге, ми наводимо групу дійсно незалежних вчених, які встановлюють нові керівні принципи впливу електромагнітного випромінювання. Ця проблема піднята в «Інтенсифікованому аналізі запуску 5G», опублікованому ЄС в квітні 2019 року. У ньому говориться, що «наприклад, один з аспектів, які в даний час не зовсім зрозумілий, - це непередбачувані схеми поширення, які можуть викликати неприйнятний рівень впливу електромагнітного випромінювання на людину».

Огляди наукових досліджень показують, що імпульсні електромагнітні поля, такі як 5G, в більшості випадків набагато більше біологічно активні, ніж безперервні (неімпульсні) хвилі при тій же середньої інтенсивності. Після усереднення інтенсивності цих імпульсів протягом 6 хвилин, відповідно до основних принципів Міжнародної комісії із захисту від неіонізуючих випромінювань, ICNIRP (Міжнародна комісія із захисту від неіонізуючих випромінювань) і стандартами ЄС 2013 року, вплив PEM відсутній, оскільки це усереднене значення інтенсивності занадто низьке. Звідси випливає, що директиви ЄС неадекватні для захисту від впливу не тільки коротких, але сильних імпульсів.

У своїй апеляції EMF Scientists Appeal вчені закликають посилити захист здоров'я від впливу електромагнітних полів. Відставний професор Мартін Л. Палл описує в своїй доповіді, що Комітет ICNIRP і Науковий комітет з виникаючих і знову виявлених ризиків для здоров'я, SCENIHR спростовують наукові факти. ICNIRP складається з обмеженого числа членів, деякі з них мають явний конфлікт інтересів, на відміну від згаданих вище.

Грунтуючись на великих наукових дослідженнях, Резолюція Ради Європи 1815 (8.2.1) пропонує величину впливу PEM 0,6 В / м або навіть 0,2 В / м, що становить приблизно одну соту від значення, зазначеного в діючих інструкціях.

«Цим листом ми офіційно запитуємо, відповідно до ст. 42 основних прав ЄС, доступ до всіх наявних у вас документів, створених вами або в вашому розпорядженні, пов'язаних з впливом електромагнітних полів на здоров'я людини і навколишнє середовище. Після його отримання ми з'ясуємо, до якого з цих документів, якщо такі є, відносяться і належать вони до безпеки 5G ».

«Ми хотіли б проінформувати Комісара про те, що ми розглядаємо питання про передачу справи в усі компетентні суди, щоб забезпечити дотримання наших прав, якщо ви не повністю виконуєте наші вимоги. Чекаємо відповіді на цей лист і на вищесказане Звернення у справі 5G в ЄС до 20 червня 2019 року, подану особисто Комісаром, а не персоналом. Ця проблема дуже актуальна, і загроза всім живим організмам на цій планеті занадто велика».

Джерело: newsrepublic
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме