"Підтримати"
Новини
Всі новини

NASA не змогло врятувати Нью-Йорк від астероїда під час симуляції

16:00, 10 травень 2019
1 886

Вчені з американського космічного агентства NASA змоделювали ситуацію наближення космічного тіла і спробували його знищити, але місія з порятунку Землі при небезпеці зіткнення з астероїдом - провалилася. Про це йдеться на сайті агентства.

Зазначається, що у грі вчені використали штучний "астероїд" диаметром 140-260 метрів, який мав упасти в Денвері, штат Колорадо. Людство мало домовитися про спільні дії й запустити в небесне тіло для його знищення декілько ядерних ракет.

"За допомогою "кінетичних ударників", які представляють собою спецкораблі для збивання космічних тіл, астероїд відхилили від курсу, але від нього відколовся фрагмент розміром у 50-80 метрів", – йдеться у повідомленні.

У NASA вирахували, що в реальних умовах фрагмент увійшов би в атмосферу із швидкістю 19 кілометрів на секунду і перетворився б на вогненну кулю з зарядом енергії в 20 мегатонн. До прикладу, ядерні бомби, які вибухнули в Хіросімі і Нагасакі, разом створили 0,04 мегатонни енергії.

Таким чином, вчені дійшли висновку, що при потраплянні фрагмента в Нью-Йорк, загинули б 1,3 млн осіб, і єдиний способ для порятунку – масова евакуація. Ось, тільки невідомо, чи встигли б її здійснити: під час гри через політичні розбіжності владним структурам домовитися не вдалося...Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини