"Підтримати"
Новини
Всі новини

Народний депутат Сергій Тригубенко торгує з сепаратистами і приховує в декларації свої доходи

Народный депутат Сергей Тригубенко торгует с сепаратистами и скрывает в декларации свои доходы

Про народного депутата від правлячої партії БПП «Солідарність» вже неодноразово писали багато ЗМІ. І про те, що він замішаний в тіньових схемах по закупівлі вугілля з шахти «Краснолиманська». І про численні кримінальні справи Сергія Тригубенка і обшуки в офісах.

Продавав державі суміш пустої породи і вугілля за ціною чистого вугілля

Досить згадати, як у листопаді 2016 року детективи Національного антикорупційного бюро нагрянули з обшуком в офіс нардепа. І це – незважаючи на протекцію, якою Сергія Тригубенка забезпечує Ігор Кононенко. Правоохоронці цікавилися, яким чином бізнес-структура Тригубенко закупила вугілля на шахті «Краснолиманська» за ціною, вдвічі нижчою від ринкової.

Як з'ясувалося, цю шахту сам же нардеп і контролює. Звісно, неофіційно. Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець в одному з сюжетів програми «Наші гроші» на каналі 1+1 навіть назвав Тригубенко «смотрящим» за вугільною промисловістю України.

Джерела з Міненерго стверджують, що Сергій Тригубенко заробляв величезні гроші на шахрайство у сфері державних закупівель вугілля. А саме – під виглядом вугілля з шахти «Краснолиманська» та інших він постачав на ТЕС суміш пустої породи і вугілля. Природно, за ціною чистого вугілля.

Також «тіньові» схеми Тригубенка включали в себе закупівлю вугілля по завищеній ціні на непідконтрольної території Україні та подальшу відправку товару в нашу країну через російські митні пункти. Тобто, наша держава, сама того не відаючи, платить шалені гроші за свій же антрацит, який знаходиться на території ЛНР/ДНР. Фінансуючи таким чином закупівлю зброї для сепаратистів. Так що, торгівля з сепаратистами теж є в «послужному списку» Сергія Тригубенка.

Народний депутат в декларації «загубив» 13 одиниць вогнепальної зброї

Не відрізняється порядністю і совестливістю народний депутат Сергій Тригубенко і в інших питаннях. До заповнення декларації нардепа він теж підійшов по-своєму. Тобто, приховав багато чого цікавого.По-перше, декларації Сергія Тригубенка на сайді Верховної Ради та в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відрізняються. У першому випадку декларація менше і майна у ній зазначено небагато. А ось друга – набагато цікавіше.

У декларації на Єдиному держреєстрі нардеп зазначив, що є власником вогнепальної рушниці Krieghoff, набутий ще у 2011 році. Але, як вдалося дізнатися в ході неофіційного спілкування з працівниками правоохоронних органів, Сергій Тригубенко з 2002 по 2016 рік зареєстрував 13 одиниць вогнепальної зброї!

Крім вищезгаданого рушниці, він володіє карабіном Benelli R1 rifle, карабіну Сайга 3081, нарізним пістолетом Walter PP super, карабіном Hekler&Koch SLB 2000, карабіном Blaser R93, рушницею комбінованим Krieghoff optima, пістолетом ПМРФ, карабіном Savagemark 2 btvs, гладкоствольною рушницею Benelli comfort, двома карабінами Вулкан, карабіну Сайга і гладкоствольною рушницею Сайга 12К.

Але чомусь в декларації державний діяч ні одну одиницю з цього переліку зброї не вказав.

Дружина нардепа Тригубенко – магнат нерухомості?Записувати квартири, офісні будівлі і земельні ділянки на родичів – стара звичка державних мужів і не чистих на руку бізнесменів.

Не зраджував цій традиції і пан Тригубенко. У власній декларації він, в якості особистого нерухомого майна, вказав тільки приватний будинок на 250 м2 в рідному селі Кегичівка Харківської області та земельну ділянку 1200 м2 – там же, на батьківщині.

Зате його дружина Лариса Тригубенко, згідно декларації, володіє квартирою в Харкові площею 125 м2, а також квартирою у Києві на 134,50 м2, надбудовою до будинку на 271 м2, двома недобудованими будинками загальною площею 585 м2, двома земельними ділянками на 2500 квадратів, трьома гаражами загальною площею 312 м2, а також трьома бізнес-будівлями загальною площею 1893 м2.
Таким чином, сім'я народного депутата володіє нерухомістю, загальна площа якої становить 6550 м2.

Роботу нардепа не можна поєднувати з веденням бізнесу? Помиляєтесь! Доведено Сергієм Тригубенко

Всім відомо, що держслужбовці і депутати не мають права займатися бізнесом або будь-яким видом діяльності, що приносить дохід. На жаль, наші політики часто забувають про це, коли йдеться про лобіювання інтересів власного бізнесу під куполом парламенту. І нардеп Сергій Тригубенко – не виняток.

В декларації його дружина Лариса Тригубенко вказана як власниця відразу трьох фірм – великої оптової компанії за торгівлю твердим, рідким та газоподібним паливом ТОВ «МД-Альянс» і туристичних фірм ТОВ «М-Тур» і ТОВ «Лот Тур».

А сам Сергій Тригубенко займає посаду Президента Федерації роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України. Тому, має прекрасну можливість, використовуючи своє службове становище, допомагати в розвитку бізнесу ТОВ «МД-Альянс».

Тому подружжю Тригубенко було зовсім неважко заробити за рік 678 тисяч доларів і 150 тисяч гривень, задекларованих як загальні грошові активи. Хоча, зрозуміло, що ця сума в кілька разів менше реальної.

Про діяльність народного депутата Сергія Тригубенка можна багато говорити. Шкода тільки, що в ній не спостерігається робота у Верховній Раді на благо виборців.

Опубліковано на сайті Ukrpanda.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини