"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вся правда про "корисні" продукти. Ви будете здивовані

1. Смузі
Вся правда о "полезных" продуктах. Вы будете удивлены

Експерти з правильного харчування стверджують, що, незважаючи на відмінний смак і різноманітність корисних інгредієнтів, смузі є шкідливим продуктом. Такі коктейлі часто робляться з фруктів, соку, замороженого йогурту, агави, меду, і в загальному рахунку в склянці вже не корисний напій, а калорійний продукт з великою кількістю цукру.


2. Протеїнові батончики

За словами дієтологів, більшість білкових батончиків - це звичайні цукерки, тільки з вмістом соєвого білка. Деякі містять близько 350 калорій, а також багато жиру і цукру. Тому, експерти рекомендують з'їсти стейк, який буде не таким калорійним, але з меншим вмістом жиру і цукру.


3. Спортивні напої

Експерти радять звичайним людям триматися подалі від спортивних напоїв, оскільки вони сповнені цукру, натрію та інших поживних речовин, призначених для серйозних спортсменів, які постійно тренуються. Після звичайних тренувань дієтологи пропонують пити просту воду.

4. Сухофрукти
Вся правда о "полезных" продуктах. Вы будете удивлены

За твердженням дієтологів, у сухофруктах міститься багато цукру, тому рекомендують вживати їх як десерт, а не в якості снека. Крім того, якщо є можливість з'їсти свіжих фруктів, замість сухих, то краще нею скористатися.


5. Гранола

Експерти по правильному харчуванню зійшлися на думці, що гранола не повинна бути серед корисних продуктів харчування. Незважаючи на те, що вона робиться з зернових культур, вона сповнена калорій і цукру. Дієтологи радять любителям граноли вживати її в дуже невеликих кількостях, переважно з йогуртом чи вівсянкою.

Матеріал : НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини