"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Швеції постраждалим від побічних дій вакцини від грипу виплатять компенсацію - $1 000 000 на людину

В Швеции пострадавшим от побочных действий вакцины от гриппа выплатят компенсацию - $1 000 000 на человека

10 мільйонів крон на людину (понад 1 млн доларів) складе компенсація, яку держава, спільно з касою фармацевтичного страхування буде виплачувати людям, які захворіли важким хронічним захворюванням - нарколепсією (хвороба Желано) у зв'язку зі зробленими ними щепленнями вакциною препаратом Pandemrix.

Про прийняття відповідного закону, що регулює ці компенсації, пишуть на сторінках газети Свенська Дагбладет представники Соціал-демократичної партії і буржуазного Альянсу. Серед них міністр охорони здоров'я Габріель Викстрем.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на Радіо Швеція

Починаючи з 2009 року, коли Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила пандемію так званого свинячого грипу, у Швеції стала проводитися масова вакцинація населення препаратом Pandemrix. Згодом з'ясувалося, що одним з побічних ефектів цього препарату є розвиток нарколепсії, переважно у дітей і підлітків.

У Швеції зареєстровано 450 таких випадків.

Якщо раніше пропонувалося виплачувати компенсації тільки особам, яким на момент вакцинації не виповнилося 20 років, нині вирішено зняти ці вікові обмеження. Крім того, вся особиста інформація пов'язана з цією хворобою та її економічними аспектами буде охоплена підвищеною секретністю.

Компенсацію будуть також отримувати ті з хворих нарколепсією, у яких зв'язок між розвитком захворювання і вакцинацією не доведена.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини