"Підтримати"
Новини
Всі новини

ЗМІ: Вірус Зіку вже в Іспанії

СМИ: Вирус Зика уже в Испании

У Європі зафіксовано перший випадок зараження вагітної жінки вірусом Зіку. Сталося це в Іспанії. Про це заявило відоме іспанське видання El Pais посилаючись на МОЗ.

Повідомляється, що вагітна каталонка, яка знаходиться на 13-14 тижні вагітності заразилася вірусом в Колумбії, де вона була у відпустці. Як відомо, в Колумбії неодноразово були зафіксовані випадки захворювання цим вірусом.

Читайте на Infokava.com: Вірус Зіку: питання і відповіді

Міністерство охорони Здоров'я Іспанії повідомляє, що жінці надана необхідна в даному випадку медична допомога і проведені всі обов'язкові процедури. У зв'язку з хорошим самопочуттям, знаходження її в лікарні не потрібно. Також відомі ще кілька випадкових захворювання в цій країні. Всього в Іспанії, на даний момент, хворіють Зиком 6 осіб (дві жінки і чотири чоловіки), пише газета.

Вже повідомлялося, що з європейських країн відзначені інфікуванням вірусом Зіку такі держави як Франція, Данія, Німеччина, Португалія, Фінляндія, Італія та Швейцарія. Люди, які відвідують країни Латинську Америку, були заражені від місцевих жителів.

ВООЗ заявляє що вірус Зіку стає глобальною загрозою всьому людству. Бактерії вірусу найчастіше передаються шляхом здійснення укусу комара. Вагітним жінкам особливо небезпечне зараження, воно впливає на плід і вносить генетичні зміни в головний мозок дитини. Також нещодавно в Америці був випадок зараження хворобою статевим шляхом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини