"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українці більше за всіх у світі підтримують ізраїльтян - опитування

 

Опитування КМІС показує, що 69% українців симпатизують Ізраїлю в його конфлікті з ХАМАС, тоді як лише 1% підтримує Палестину. Підтримка Ізраїлю є послідовною в усіх регіонах України.

69 відсотків українців висловили підтримку Ізраїлю, який веде війну з угрупуванням ХАМАС, а не Палестині. Про це йдеться в опитуванні Київського міжнародного інституту соціології, передає УНН.

У листопаді-грудні КМІС провів опитування "Кому українці симпатизують в ізраїльсько-палестинському конфлікті". З'ясувалося, що переважна більшість українців, а саме 69%, симпатизують Ізраїлю. І лише 1% симпатизують Палестині. Водночас 18% респондентів відповіли, що вони в однаковій мірі симпатизують обом сторонам. Решта 12% не змогли визначитися зі своєю думкою.

Підтримка Ізраїлю стабільна у всіх регіонах країни і коливається від 57% у східних регіонах до 72% у центральних. Палестині співчувають по 1% опитаних у центральних, західних та південних областях, і 4% у східних.

КМІС використав формування питання, аналогічне тому, яке задавалося жителям США та Великій Британії, де також відслідковуються суспільні настрої після нападу ХАМАС на Ізраїль. Таким чином соціологи можуть порівняти результати опитувань. КМІС свідчить, що українці виявилися налаштованими більш проізраїльські, ніж британці та американці.

Українці зараз відчувають солідарність з Ізраїлем після нелюдського нападу 7 жовтня і розуміють почуття ізраїльського суспільства після жахливих терористичних атак.

Але, на жаль, окремі антисемітські прояви ще зустрічаються: 19 грудня в Києві невідомий осквернив ханукальну менору. Вандала шукають правоохоронці.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме