"Підтримати"
Новини
Всі новини

Де переселенцям зробити щеплення від кору

 

Внутрішньо переміщені особи мають право робити щеплення незалежно від місця проживання. Про це інформує Мінреінтеграції.

Переселенці, як вказано, можуть отримати щеплення, навіть якщо вони не мають підписаної декларації з лікарем. У них є можливість звернутися до будь-якого закладу охорони здоров’я й отримати медичні послуги безплатно.

Зазначається, що у місцях поселення ВПО обов’язково працює медичний працівник, який допоможе організувати усі процеси, пов’язані з медичними послугами та вакцинацією.

"Крім того, внутрішні переселенці можуть зробити щеплення у мобільних вакцинальних бригадах. Вони діють для всіх громадян і можуть здійснювати виїзд до віддалених районів або додому у разі, якщо батьки чи опікуни дитини не можуть самостійно пересуватися", - йдеться у повідомленні Мінреінтеграції з посиланням на дані ЦГЗ МОЗ.

Викликати бригаду, як повідомляється, можна, зателефонувавши регіональному координатору з вакцинації. Дізнатися його контакти можна, звернувшись до контакт-центру МОЗ за номером: 0 800 602 019. Також мобільні бригади МОЗ проводять щеплення у дитячих точках «Спільно» від ЮНІСЕФ.

Там також наголосили, якщо людина не впевнена, чи має її дитина щеплення КПК (від кору, паротиту і краснухи), радять зверніться до сімейного лікаря або педіатра та зробити запит на перевірку вакцинального статусу у медичних документах або в Електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ).

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини