"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як включити дитину або дорослого у програму лікування від травм війни за кордоном

 

Міністерство охорони здоров'я встановлює контакти з лікувальними закладами за кордоном для того, щоб допомогти у тому числі і цивільним, які постраждали від вибухів та обстрілів, зазнали травм на замінованій території. Постраждалі - і дорослі, і діти - навіть якщо  ретельно виконують всі правила, можуть попасти у пастку, встановлену окупантами.

Через російську агресію страждають усі. Маленькі українці та українки теж. Малеча зазнає травм різного ступеню тяжкості. На жаль, сьогодні відомо про 1117 таких випадків

Здебільшого це:

- мінно-вибухові;
- опікові травми.

Міністерство охорони здоров’я разом із Європейською комісією за підтримки низки міжнародних партнерів, серед яких і СОС Дитячі Містечка, розробили Програму медичної евакуації дітей.

Як подати заявку на включення дитини до програми?

 Батьки, родичі, законні представники чи знайомі можуть особисто звернутись до сімейного/ї лікаря/ки чи лікуючого/ї лікаря/ки закладу охорони здоров’я, де спостерігається/лікується дитина.

Можна також заповнити онлайн-форму заявки (і для дорослих, і для дітей) на сайті Міністерства охорони здоров’я України у розділі «Опитування», пройшовши за посиланням:

https://moz.gov.ua/opituvannja

Бережіть себе і близьких!

Джерело: Телеграм-канал Соціальні новини України


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини