"Підтримати"
Новини
Всі новини

Коригувальниці обстрілів на Полтавщині і Кіровоградщині, присудили довічне ув'язнення

 

До довічного ув’язнення засудили 22-річну коригувальницю ворожого обстрілу військових об’єктів Полтавщини та Кіровоградщини.

Жителька Олександрівського району Кіровоградської області за гроші передавала інформацію про підприємства Укроборонпрому та нафтопереробної галузі представникам російських спецслужб.

 На суді перед оголошенням вироку, 22-річна жінка звернулась з клопотанням про обмін та розповіла, що після обміну і за потреби, буде воювати проти України на боці російських окупантів. Про це повідомили на сайті Кіровоградської обласної прокуратури.

Зрадницю на ім’я Ангеліна Довбня викрили у березні цього року на місці злочину: вона здійснювала чергову фотофіксацію одного з місцевих підприємств оборонпрому на Кіровоградщині.

Співпрацювали з росіянами зрадниця почала після повернення з окупованого Маріуполя. На суді вона розповіла, що була завербована російськими спецслужбами під час спроби перетину українського кордону: для цього підписала згоду на конфіденційне співробітництво з ворогом.

За текстові повідомлення з координатами коригувальниця отримувала від російських кураторів 2-4 тис. грн. Згодом винагорода зрадниці зросла до 25-35 тис. грн за фото і відеознімання місць дислокації українських військових, їх техніки, оборонних підприємств та об’єктів нафтопереробної галузі в Полтавській та Кіровоградській областях. За коригування ворожого обстрілу, жінка загалом отримала майже 150 тис. грн.

 На суді свої дії обвинувачена пояснила так: «В принципе, людей мне жалко, а вот предприятия и те объекты, на которые я наводила, — нет!».

Також прокуратура довела, що пособниця держави-агресора поширювала у соцмережах виправдання збройної агресії рф проти України та визнання окупації українських територій.

За свої злочини Ангеліна Довбня отримала максимальний термін покарання — довічне позбавлення волі з конфіскацією майна. Відповідний вирок 12 жовтня оголосила колегія суддів Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області.

Джерело: ынтернет-видання Полтавщина


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме