"Підтримати"
Новини
Всі новини

Помер відомий релігіознавець, вчений, бранець Кремля Ігор Козловський

 

Український історик, релігієзнавець, колишній бранець бойовиків контрольованого Росією угруповання «ДНР» Ігор Козловський помер у віці 69 років. Повідомлення та співчуття про смерть вченого з'явилися на його сторінці на Facebook.

 Релігієзнавиця Людмила Філіпович повідомила, що Козловський помер унаслідок серцевого нападу, який стався у нього в ніч проти 6 вересня.

Козловський народився 1954 року в місті Макіївка на Донеччині, він відомий у світі діяч та спеціаліст з релігієзнавства та духовних систем. Вчений написав понад 50 наукових книг і понад 200 статей. За свою миротворчу діяльність був відзначений багатьма нагородами від українських та зарубіжних громадських і релігійних організацій.

У січні 2016 року терористи «ДНР» викрали Козловського із його квартири. Коли вченого викрали, вдома в нього залишився паралізований син, через який Козловський не міг залишити окуповану територію.

У травні 2017 року «військовий трибунал "ДНР"» засудив Козловського до 2 років і 8 місяців позбавлення волі за «неблагонадійність». Вченого вдалося звільнити з полону бойовиків 27 грудня 2017 року.

У 2018 році Козловський взяв участь у проекті ZN.UA «Календар», відео було присвячено річниці Революції Гідності. У них вчений також говорив про гідність, країну, людину та її місію.

Джерело: ZN,UA 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини