"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українські захисники впевнено просуваються вглиб Херсонщини, знищуючи оборону ворога

Українці отримали гарні новини з півдня: у Херсонській області визволено десятки населених пунктів. Тільки сьогодні прапор України замайорів у дванадцяти населених пунктах Херсонщини та Миколаївщини. А Миколаївська область остаточно звільнена від присутності російських загарбників.

Ось що сказав Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

"Так, на Херсонському напрямку з 1 жовтня просування наших військ в глибину оборони противника складає до 36,5 км, загальна площа відвойованої території сягає до 1381 кв км, відновлено контроль над 41 населеним пунктом", - повідомив генерал у Телеграм. 

За деякими даними Сили Оборони України вже починають заходити до Херсону, але це не масовий наступ, а, скоріше,  перевірка ситуации. 

Українські захисники пересуваються значно повільніше, ніж могли б, через тотальне мінування території росіянами, які, відходячи ставили протитанкові і протипіхотні міни у величезній кількості.

Українське військове командування запевняє, що визволення Херсонщини йде за планом наших захисників, а до всіляких волань російських пропагандистів та військових прислухатись не треба, як не треба публікувати посилання на їхні новини.

Україна буде вільною!

InfoKava 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме