"Підтримати"
Новини
Всі новини

Херсон: приїзд Зеленського, повернення прикордонників, поновлення роботи аптек

Звільнений Херсон бурхливо та радісно святкує своє звільнення від російських окупантів. Незважаючи на вкрай складне становище у місті з життєзабезпеченням, постачанням та важливими для життя послугами, люди радіють всьому: приходу ЗСУ, приїзду президента Зеленського та величезною кількістю прапорів та саморобних плакатів зустрічають своє визволення.

Приїзд президента Володимира Зеленського менше ніж через тиждень у деокуповане місто теж дуже багато означає для мешканців: їх підтримують, про них пам'ятають і обов'язково піклуватимуться, щоби ввести життя в нормальне русло. 14 листопада у визволеному місті офіційно підняли прапор України.

Хоча, звичайно, позиції ворога-втікача ще дуже близькі, і небезпека для міста не минула - як для Харкова, як для Миколаєва, як для будь-якого з населених пунктів України, по яких щодня стріляють окупанти.

Тим часом, життя в Херсоні починає йти своєю чергою. Відкрилися аптеки, поки їх лише чотири, але важливо, що вони вже є. "Нова пошта" привезла гуманітарний вантаж і готова надавати херсонцям свої послуги. До міста на постійне місце дислокації повернувся Херсонський прикордонний загін. Прикордонники уважно стежать за ситуацією разом із поліцією. І навіть уже є затриманий переодягнений у цивільне окупант. Служба безпеки встановила, що його завданням у звільненому від рашистів Херсоні був збір інформації, коригування вогню по ЗСУ та проведення диверсій.

Для забезпечення порядку в Херсоні встановлено комендантську годину з 17 години до 8 ранку та оголошено сухий закон, який, як передбачається, діятиме протягом усього військового стану.

InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме