"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні стартував прийом заявок на пісенний конкурс "Євробачення-2023"

Світ готується до наступного пісенного конкурсу "Євробаченн6я-2023". Незважаючи на складні обставини, готуються і українські виконавці:  в Україні почали приймати заявки на участь у національному відборі пісенного конкурсу "Євробачення-2023". 

"У середу, 17 серпня, Суспільне Мовлення розпочало приймання заявок на участь у національному відборі на пісенний конкурс "Євробачення". Кінцевий термін подачі заявок – 15 жовтня 2022 року", – ідеться  у повідомленні.

Заявки на участь у нацвідборі приймають через форму за посиланням.

Як зазначили, вперше процес підготовки до конкурсу стартує влітку. Вже в грудні стане відомо, хто представить Україну на сцені Євробачення-2023 у Великій Британії.

Офіційним музичним продюсером нацвідбору стане музикант Дмитро Шуров (Pianoбой). Склад журі для фіналу нацвідбору і  міжнародного конкурсу "Євробачення" визначатимуть українці за допомогою онлайн-голосування.

Умови участі у нацвідборі

• як і в попередні роки, до участі у Євробаченні допускають сольних виконавців або гурти, які вже є або створені спеціально для участі в нацвідборі;

• вік виконавців – від 16 років;

• кількість учасників колективу – до 6 осіб;

• хронометраж пісні – до 3 хвилин;

• мова пісні – будь-яка, крім російської;

• особиста участь у прослуховуванні учасників лонглиста є обов’язковою;

• фінал національного відбору на Євробачення-2023 відбудеться у грудні в Києві. Переможця оголосять під час трансляції фіналу у прямому ефірі телеканалів Суспільного та на діджитал-платформах Суспільного.

Нагадаємо, у зв'язку з війною пісенний конкурс відбудеться не в країні-переможниці, а в країні, яка зайняла друге місце, - з міркувань безпеки.

Пісенний конкурс "Євробачення-2023" відбудеться у Великій Британії від імені України.

BBC оголосило фінальний список міст-претендентів на право провести Євробачення-2023. 
Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини