"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна планомірно готується до найскладнішого опалювального сезону

Опалювальний сезон нинішнього року буде важким - це відчувають усі. Крім складнощів з паливом, є загроза бомбардування інфраструктури російськими окупантами. Але підготовка до опалювального сезону вже давно розпочалася.

В Україні підготовка до опалювального сезону триває відповідно до плану. Середній показник готовності становить 73%. Про це повідомляє прес-служба Кабміну у середу, 17 серпня.

За інформацією Мінрегіону, стан готовності об'єктів житлового фонду до опалювального сезону становить 72%, а теплових мереж – 74%. Також продовжується відновлення пошкодженої інфраструктури.
 
Крім того, Україна накопичила 12,6 млрд кубометрів газу та 1,89 млн тонн вугілля.
 
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль наголосив на важливості забезпечення достатньої кількості альтернативних видів палива, зокрема деревини. У зв'язку з цим у Міністерстві захисту навколишнього середовища та природних ресурсів повідомили, що всі лісгоспи мають відповідні плани, і на сьогоднішній день держава має можливість заготовити 2,3 млн кубічних метрів деревини.
 
Раніше в Кабміні анонсували найскладніший опалювальний сезон. Уряд уже кілька місяців веде підготовку до різних сценаріїв.

Джерело: Кореспондент

Фото: Олександрина Кругленко


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини