"Підтримати"
Новини
Всі новини

«Чому Динамо та Шахтар виїхали, а решта залишилися?»

Наставник «Шерифа» Юрій Вернидуб, який зараз служить в одному із підрозділів ЗСУ, не надто позитивно сприймає той факт, що «Шахтар» та «Динамо» виїхали з України під час війни.

«Це не той час, коли треба кудись виїжджати та грати. Це моя позиція. Всі вони добре фізично готові і можна буде за два тижні добре підготуватися. Може, я маю рацію, може, ні, але кажу те, що відчуваю. Чому «Динамо» та «Шахтар» мають бути там і тренуватися? А решта залишилися тут».

«Давайте все робити разом, а не одні лишилися, інші поїхали. Я знаю, що багато гравців пішли в тероборону. У мене молодший син, у нього від народження є проблеми з рукою, але він у теробороні, допомагає, волонтерить», - сказав Вернідуб.

При цьому він подякував за позицію екс-футболісту збірної України Олександру Алієву. Екс-хавбек «Динамо» та збірної України з перших днів війни вступив у територіальну оборону Києва.

«Алієву респект та повага. Тим більше що він сказав, що його батьки не розуміють. Повага до нього. Він сказав, що у батьків промиті мізки. Вони справді, мабуть, думають, що ми самі із собою воюємо, самі себе обстрілюємо, а вони прийшли звільняти нас. Не треба звільняти нас, ми самі розберемося на своїй території», – сказав Вернидуб.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме