"Підтримати"
Новини
Всі новини

Горить "Москва" - російський військовий корабель вирушив за адресою

Українські захисники атакували флагман російського флоту ракетний крейсер "Москва". Про це повідомляє волонтер Серж Марко, а також інші джерела.

"Двома ракетами "Нептун" щойно вражений крейсер "Москва". Стоїть, горить. А на морі шторм. Потрібно тактичне затоплення, судячи з усього", - написав він.

Радник глави МВС України Антон Геращенко в телеграмі зазначив: "Кажуть, сьогодні два орки матроса, які курили в недозволеному місці на флагмані чорноморського флоту Росії - ракетному крейсері "Москва". Тут трах-бах тарарах, щось вибухнуло. І крейсер "мацква" мало не пішов на дно. У найближчий рік буде не боєздатним. До чого тут давньоримський Бог Морей Нептун? А ні до чого!:))".

Також про це заявив колишній нардеп, журналіст Сергій Висоцький: "Мені підтвердили: дві ракети українського протикорабельного комплексу "Нептун" завдали поразки флагману ЧФ РФ ракетному крейсеру "Москва"! Два попадання з двох! Весь Чорноморський флот Росії виведено для здійснення термінових рятувальних заходів!" " Слава Україні!!! Слава нашим ракетним військам!!! Слава КБ "ПРОМІНЬ!!!!"

Зазначимо, що крейсер "Москва" - це той корабель, який одержав від захисників острова Зміїного команду "йди нах..й".

Чекаємо на підтвердження або спростування цієї інформації від Генерального штабу ЗСУ.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини