"Підтримати"
Новини
Всі новини

Росія стягнула велику кількість важкої зброї поблизу Херсонщини

Військова техніка перебуває на півночі окупованого Криму

Супутники сфотографували стягування зенітно-ракетних сил російської армії на північ окупованого Криму – до села Філатівка, розташованого поблизу Херсонської області. На знімках, які 8 травня опублікувало «Радіо Свобода», помітно збільшення російської військової техніки, серед якої – зенітні й ракетні комплекси.

Російські військові розмістили техніку в селі Філатівка на двох ділянках населеного пункту. У травні на одній із цих ділянок кількість військової техніки збільшилася. Про це свідчить супутниковий знімок Planet Labs за 6 травня.

За словами військового експерта, який на прохання журналістів проаналізував знімок, крім казарм, на цій території розташований склад паливно-мастильних матеріалів. Також можна помітити близько 200 бойових броньованих машин різного типу та вантажних і командних автомобілів. Окремо з’явилася великогабаритна техніка, що, за словами експерта, може бути зенітними і ракетними пересувними комплексами.

«За виглядом можна сказати, що це один із трьох видів зенітно-ракетних комплексів, а саме: ракетна [реактивна] система залпового вогню “Смерч”, протиповітряні комплекс С-300 або оперативно-тактичний ракетний комплекс “Іскандер”», – пишуть журналісти з посиланням на слова військового експерта.

Як зазначається в матеріалі, цю техніку росіяни можуть використати для обстрілу позицій українських військових.

Якщо порівнювати з супутниковим знімком цієї місцевості за 27 квітня – техніки було значно менше.

На другій частині Філатівки, де також є військова техніка, кількість її майже не змінилася. Станом на кінець квітня і початок травня на цій території залишаються переважно військові вантажівки та різні види бойових броньованих машин.
З 2018 року в селі Філатівка розташовані казарми російських прикордонників.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини