"Підтримати"
Новини
Всі новини

На заході України розмістили табір для військовополонених росіян

У таборі тримають тих, кого найближчим часом не обмінюватимуть

Україна організувала спеціальний табір для тримання російських військовополонених, які не підлягають обміну найближчим часом, в одній із західних областей, повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.

«Ми створили спеціальний табір для військовополонених на заході України, де тримають тих військовополонених, стосовно яких немає найближчих очікувань щодо обміну», – розповів Малюська в ефірі телемарафону в понеділок, 6 червня, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна», але не вказав, у якій саме області цей табір розташований.

Він додав, що тих військовополонених, які нещодавно потрапили в полон або яких можуть обміняти найближчим часом, розмістили у закладах Міністерства юстиції на всій території країни.

Малюська розповів, що умови тримання російських військовополонених відповідають нормам Женевської конвенції.

«Утримуються на належному рівні в тому сенсі, що нічого зайвого ми їм не надаємо, але й відповідно до стандартів, установлених міжнародними договорами, ми їх забезпечуємо. Тобто це рівень трохи кращий, ніж утримання ув'язненого або засудженого: трохи краще харчування, трохи кращі засоби гігієни, повний доступ до Червоного Хреста», – розповів він.

Зазначимо, у травні на утримання російських військовополонених уряд виділив майже 45 млн грн.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини