"Підтримати"
Новини
Всі новини

Зеленський дав інтерв'ю російським ЗМІ

Президент України Зеленський дав інтерв'ю російським ЗМІ. Із Зеленським говорили головні редактори видання "Медузи" та телеканалу "Дощ", журналіст Михайло Зигар, який передав українському президенту питання від "Нової газети", та спецкор "Комерсанта" Володимир Соловйов.

Роскомнагляд зажадав від російських ЗМІ не показувати інтерв'ю з Зеленським і заявив про майбутні звернення до прокуратури для оцінки діяльності журналістів, які брали участь в інтерв'ю.

Обговорювалося багато різних питань.

Журналісти порушили питання, чи не позначаються літери V та Z, які використовуються російськими військовими та іншими прихильниками Росії та які означають ініціали президента України, політичне усунення Зеленського. Український лідер відповів, що його політичне усунення займала група проросійського політика Віктора Медведчука.

За словами Зеленського, оточення Медведчука розуміло, що російська влада втрачає вплив на українську політику, тому воно займалося пропагандою, спрямованою на ослаблення місцевої влади під час виборів у регіонах.

Коментуючи облогу Маріуполя, Зеленський наголосив, що у висвітленні подій спостерігається інформаційний хаос. Президент сказав, що місто заблоковане російськими військовослужбовцями. Заміновано порт. У самому місті спостерігається гуманітарна катастрофа, тому що завезти продукти, ліки та воду туди неможливо. Російські солдати, за словами Зеленського, обстрілюють гуманітарні конвої.

Президент підтвердив, що з міста тимчасово відкрили гуманітарні коридори для евакуації в сторони України. Зеленський зазначив, що частину людей вивезли силою до регіонів, підконтрольних російській армії. Загалом із міста, за словами президента, вивезли понад дві тисячі дітей. Їхнє точне знаходження відоме. "Вони тримають їх як душі для обмінного фонду", - сказав Зеленський.

Повне інтерв'ю можна переглянути на сайті офісу Президента України.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини