"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Німеччині будуть штрафувати за рашистський символ "Z"

Німці на власному досвіді знають, що таке символіка на службі нацизму. Тому починають діяти на випередження.

Німці на власному досвіді знають, що таке символіка на службі нацизму. Тому починають діяти на випередження. Поліція Нижньої Саксонії вже поінформувала, що публічне використання цього символу на підтримку російської агресії проти України може бути кримінальним злочином 

Штраф загрожує і прихильникам цієї символіки у Баварії. У міністерстві юстиції Баварії заявили, що місцеві правоохоронні органи "вживають послідовних заходів проти людей, які публічно схвалюють агресивну війну, що порушує норми міжнародного права". 

Також роботу російського пропагандистського каналу RT DE заборонили в Німеччині.

"Програма RT DE - це телерадіопрограма, якій потрібен дозвіл, і для якої відповідно до параграфа 52 державного договору про ЗМІ її допуск не вимагався і не видавався", - йдеться у повідомленні регулятора.

Головний редактор RT Маргарита Сімоньян написала у своєму Telegram-каналі: "Мовлення не припинимо. Це як би Роскомнагляд заборонив Дойче Велле мовлення на їхньому власному сайті. Варто спробувати, до речі".

МЗС РФ Росії заявило про вживання російською владою заходів у відповідь у зв'язку з рішенням про заборону мовлення телеканалу RT DE. 

Джерело: censor.net
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини