"Підтримати"
Новини
Всі новини

Президент Німеччини підтримав ідею трибуналу над Путіним і Лавровим

За словами Штайнмайєра, відповідати за злочини армії РФ мають не тільки солдати, а й політична верхівка Росії

Президент РФ Владімір Путін і глава МЗС Сергєй Лавров мають відповісти за воєнні злочини в Україні. Про це президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр сказав в інтерв’ю Spiegel.

«Кожен, хто винен у цих злочинах, повинен буде відповісти за них. Сюди входять і солдати. Сюди входять військові командири. І, звісно, ті, хто несе політичну відповідальність», – сказав Штайнмаєр відповідаючи на питання про необхідність трибуналу над Путіним і Лавровим.

Він також зазначив, що Путін 2001 року, з яким йому доводилося спілкуватися, не має нічого спільного з Путіним 2022 року – «жорстокого розпалювача війни, котрий заховався у бункері».

«Я був свідком змін у російській політиці, але, чесно кажучи, я все ще сподівався, що Путін залишиться раціональним. Я не припускав, що російський президент ризикне повним політичним, економічним, моральним розоренням своєї країни в імперському шаленстві. Напад на Україну мене шокує», – заявив Штайнмаєр.

До слова, кілька днів тому президент Німеччини вперше визнав, що помилявся у своїй політиці щодо Росії.

Штайнмайєр, який був міністром закордонних справ з 2005 по 2009 роки та з 2013 по 2017 роки, у понеділок вперше визнав, що помилявся у своїй політиці щодо Росії.

"Моя прихильність до "Північного потоку-2" була явною помилкою. Ми чіплялися за мости, в які Росія більше не вірила, про що нас попереджали наші партнери", - заявив він.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме