"Підтримати"
Новини
Всі новини

Google почав негласно вивозити співробітників із росії

"Хоча Google не закрила свій офіс у Росії, в останні тижні компанія почала потихеньку вивозити своїх співробітників з країни", - повідомляє джерело УНН.

Як повідомляється, такі дії робляться на тлі невизначеності ситуації з роботою відеохостингу YouTube у Росії.

За словами джерела, що володіє внутрішніми даними, в московському офісі Google працювало 244 особи.

За словами іншого джерела, Google також вивіз співробітників з України, де у Києві працювало близько 50 людей. Згідно з внутрішнім бюлетенем Google, з яким ознайомився Bloomberg News, компанія повідомила персонал про те, що її персонал "працює цілодобово, щоб забезпечити спеціалізовану безпеку, а також іншу підтримку" співробітникам в Україні.

Відеохостинг YouTube можуть заблокувати в Росії до кінця тижня. При цьому не виключено, що це може статися вже сьогодні. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на джерело, близьке до Роскомнагляду.

"Джерело зазначило, що портал мали заблокувати ще минулого тижня, але захід відклали через блокування Instagram, щоб було не все відразу", - йдеться у повідомленні.

Раніше Роскомнагляд звинуватив адміністрацію YouTube у "діях терористичного характеру" через поширення у відеохостингу "антиросійських роликів".

В результаті блокування найпопулярнішої в Росії соцмережі Instagram, яку Роскомнагляд визнав екстремістською поряд з Facebook, блогери, що сплачують податки, втратять близько 211 млн дол. (18 млрд руб.).

З початку війни в Україні влада Росії заблокувала три великі іноземні соцмережі - Facebook, Twitter та Instagram.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме