"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кібервійна: Росавіація переходить на паперовий документообіг

Росавіація переходить на паперовий документообіг після масованої кібератаки з боку хакерської групи Anonymous, внаслідок чого було втрачено всі дані російського відомства.

Про це група Anonymous повідомила в Twitter.

"Потужна кібератака на сервери Управління цивільної авіації Росії: немає більше ні даних, ні резервних копій", - написала група.

За версією експертів, атака могла статися за схемою «людина посередині», за якої хакери зламують одного з партнерів та спілкуються з жертвою від його особи, повідомляє Економічна правда.

В результаті кібератаки знищено приблизно 65 Тб даних: стерто весь документообіг, файли на серверах, видалено систему «Держпослуги» та втрачено всі вхідні та вихідні листи за півтора роки. Наразі триває пошук реєстру повітряних суден та авіаційного персоналу. Спочатку про кібератаку повідомив Telegram-канал "Авіаторщина".

Крім того, керівник Росавіації Олександра Нерадько у внутрішній комунікації повідомив співробітників, що через відсутність доступу до інтернету та збоїв у системі електронного документообігу відомство переходить на паперовий документообіг, фельд'єгерську пошту та «Пошту Росії».

Резервних копій у Росавіації немає, "оскільки гроші на це Мінфіном не виділялися", стверджує джерело Telegram-каналу. У Росії вважають, що атака відбулася через неякісне виконання договірних зобов'язань з боку підрядника, який здійснює експлуатацію ІТ-інфраструктури Росавіації.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме