"Підтримати"
Новини
Всі новини

Де і чому затаївся Коломойський?

Багаті українці, вершина рейтингу Forbes, бізнес яких до початку війни працевлаштовував десятки тисяч українців та створював левову частку ВВП мовчать про війну та свою позицію. У тому числі й Ігор Коломойський. Чому боїться публічно назвати війну війною, а Росію агресором? "У олігархів є якась інформація, якої немає в інших українців?" Мер Дніпра Філатов дав свої коментарі щодо цих питань.

Мер Дніпра Борис Філатов повідомив Радіо НВ, що Ігор Коломойський знаходиться в місті, але він не знає, чи допомагає бізнесмен воювати проти Росії.

«Я в синагогу не ходжу, тому що православна людина, але востаннє, розповідали мої знайомі, бачили його в синагозі. <...> Він в Дніпрі. Що стосується ступеня його допомоги чи участі, я не в курсі. Може, він десь допомагає за іншими напрямками. Я сподіваюся, він це робить. Може, у нього є контакти з ЗСУ, теробороною. Він чоловік впливовий, у нього великі можливості. У штабі оборони області його не видно, хоча він знаходиться в Дніпрі. Навіть за це йому треба сказати не що слова подяки, але... Розумієте, він може би зараз сидіти в Буковелі, але перебуває в Дніпрі, на відміну від многих шановних і авторитетних міських дружків, які 24 навіть не на Західну Україну, а за кордон», — заявив Філатов.

У той час мер Дніпра не знає, чому за 26 днів війни Коломойський жодного разу не зробив публічних заяв про вторгнення:

Бог йому суддя. Він перебуває між молотом і ковадлом — його не люблять ні на сході, ні на заході. Я думаю, він просто причаївся і спостерігає, як розвиватимуться події».

14 березня американський журнал Forbes оновив глобальний рейтинг мільярдерів. Серед них — сім українців, у тому числі й Ігор Коломойський.

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов в ефірі Радіо Свобода заявив, що переважна частина вітчизняних олігархів знаходиться в Україні, зокрема Ринат Ахметов і Ігор Коломойський.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме