"Підтримати"
Новини
Всі новини

Київ – під подальшою загрозою ракетних ударів

Киян, які рятувалися від війни, столична влада просить почекати з поверненням додому.

Сьогодні в Києві перебуває вже 2 мільйони 120 тисяч людей, бо багато киян, що виїжджали, вже повернулися до міста. Столиця потроху оживає. Втім, мер Києва Віталій Кличко зазначає, що якщо у вас є можливість перебувати у безпечнішому місці, зачекайте з поверненням до столиці.

Про це Кличко заявив у вечірньому зверненні до Києва 18 квітня. "Опираючись на дані військових, на останні події, ми не виключаємо, що Київ – під подальшою загрозою ракетних ударів", - наголосив він.

Кличко нагадав, як у Дарницькому районі днями були вибухи. У Бровари теж було влучення ракет.

"Так, наші протиповітряні сили працюють добре. Але попадання є. І тому гарантувати безпеку в місті ми не можемо, тому що Київ був і залишається метою агресора", — підкреслив він.

Місто робить все можливе, щоб люди могли отримати необхідні сервіси та послуги, наголосив мер. Зокрема, у столиці продовжили роботу метрополітену. Тепер він працює з 6:30 до 20:00. Також скоротили інтервали між поїздами метро.

"Громадський транспорт, на жаль, працює поки що в обмеженому режимі. Не через усі мости в місті зараз можна переїхати. Також залишається чимало блокпостів, які необхідні для оборони та безпеки в місті. І це теж ускладнює пересування по столиці. Також діє комендантська година. Є ще чимало реалій воєнного стану, що є перешкодою для повернення до звичного життя”, – наголосив Віталій Кличко.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме