"Підтримати"
Новини
Всі новини

Чому співачка alyona alyona виїхала з України

Українська реп-виконавиця alyona alyona вирішила поїхати з України до країн Європи. У своєму Instagram артистка прокоментувала своє рішення. Вона зазначила, що вирішила виїхати з країни, щоб бути кориснішою.

"Це було складне для мене рішення. Але останні події дуже підштовхнули. Більше не можу просити допомагати тут людей фінансово. Найчастіше просять у нас і все менше допомагають нам. А так хочеться закривати всі запити. І рука не піднімається приймати від людей останню копійку на хліб. Більше не можу читати ваші прохання про допомогу і не допомагати, бо просто нічим і ніяк. Усі мої статті доходів закриті. Все, що можна, роздала ще у березні", - написала виконавиця.

Реперша відзначила, що поїхала до країн Європи, щоб давати благодійні концерти та збирати кошти на потреби українців.

"Більше не можу пасувати концерти в Європі, тому що "не знаю як взяти в руки мікрофон". Більше не можу засинати з почуттям, що роблю недостатньо. Я хочу платити податки, хочу донатити, хочу побачити всіх журналістів і сказати їм особисто" дякую за все, але війна ще не закінчилася: нам потрібна ваша увага та допомога", хочу вийти разом з людьми на площі, хочу побачити дітей з різних міст України та обійняти їх, хочу сказати зі сцени "Україна переможе!" – наголосила виконавиця.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме