"Підтримати"
Новини
Всі новини

Зоя Казанжі: На карту поставлено не просто нашу перемогу, а наше існування

Наразі йде вал оперативної інформації на різних сайтах та Телеграм-каналах. Наздогнати таку велику кількість новин складно. Тому ми обрали дещо інший шлях. Ми публікуємо новини, які з якоїсь причини могли пройти повз вашу увагу, відомості, які можуть знадобитися миттєво, думки людей, яких ви читали роками. Вся інформація береться з перевірених і заслуговуючих на довіру  джерел.

Якийсь час тому ми розпочали публікацію думок та колонок наших авторів та авторитетних людей у ​​соціальних мережах. Тобто тих, до чийого погляду на речі придивляються, чиї прогнози здійснюються, а характеристики точні. Усі публікації – за дозволом авторів. І якщо їх можна пропустити у стрічках Фейсбуку та Телеграму, які оновлюються постійно, ви зможете багато публікацій знайти у нас.

Зоя Казанжі - дуже відома в Україні, а особливо в Одесі, де працювала і знаходиться нині, людина. Письменниця, блогерка, державний службовець, волонтер, громадська активістка - це все про неї. Ось як вона бачить нинішні події.

Мера Мелітополя катують. Змушують записати відео на підтримку окупантів. Змушують, щоб сказав, що радий бачити окупаційну владу.

Точно так було з мером Гостомелю. Якого в результаті вбили.

Люди виходять на тисячні протести в Херсоні і в Мелітополі. Я не знаю, чи змогла б я так – піти під дула автоматів...

Вагітна мешканка Балаклії народжувала дитину під обстрілами, тому що рашисти не випустили Швидку допомогу.

Покидьки із раші розстріляли мирну колону, яка виходили із села Перемога, що на Київщині. Діти та жінки йшли ЗА ПОГОДЖЕННЯМ із цими нелюдами. Семеро загинули, в тому числі одна дитина. Люди вимушені були повернутися. Зараз вони в блокаді, зв’язку з ними немає.

Маріуполю мстять. За непокору. За стійкість. Маріуполь знищують. Містян хоронять в загальній могилі. Майже 2 тисячі людей вбито.

Російськомовний Харків, який мав найнижчі євроінтеграційні настрої і був досить лояльним до всього російського, за ці дні нещадних бомбардувань і смертей став згустком суцільної ненависті до «руського міра». Окупантам тут дали наказ стріляти по цивільним.

Обвуглені діти в на Київщині. Після бомбардувань і ракетних залпів. Мені написав знайомий, він допомагав розбирати завали. Дідусь виносить обвуглене маленьке тільце. Дивитися на це неможливо!..

ОКУПАНТИ ВБИЛИ 79 НАШИХ ДІТЕЙ!

Запорізька та Чорнобильські АЕС. "Керуються" вже Росатомом. Заручниками стали співробітники. І вони продовжують працювати. Під дулами автоматів у буквальному сенсі.

Рашистська наволоч гвалтує, вбиває, катує, в тому числі неповнолітніх.

Вони перевершили нацистів. Вони самі нацисти.

Нація деградантів. Негативна селекція. На тій території десятиліттями знищували розумних і сильних. Тотальні репресії. Еміграція тих, до кого дійшло і хто встиг.

Залишились виродженці. Кати. Аномалія. Мовчазне болото. Сіра маса.

Зараз на карту поставлена не просто наша перемога, а наше існування.

Ми маємо не просто вижити, а знищити цю погань тотально.

І так, ненависть стукає в наші серця. НЕНАВИСТЬ.

Зоя Казанжі, Одеса

InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме