"Підтримати"
Новини
Всі новини

СБУ попереджає про Телеграм-канали, які контролює ФСБ Росії

Зараз всі люди уважно слідкують за інформаційним потоком. Новин багато, і вони подаються по-різному. По-різному їх сприймають і громадяни. СБУ попереджає, що на нашу країну здійснюється, разом з військовою, потужна інформаційна атака. Зокрема, у соціальних мережах під "патріотів" маскуються спеціально навчені люди, які дезорієнтують українців і розповсюджують фейки.

Також діє низка Телеграм-каналів, які брешуть і намагаються ввести людей в паніку і страх, викликати зненависть до влади, розбити згуртованість народу. яка яскраво проявилася з початком війни.

Але наша вся країна сьогодні разом протидіє російським окупантам. 

І так само разом можемо заблокувати тих, хто несе дезінформацію в наші домівки чи пропонує здатися.

Читайте також: Російські нацисти поцілили майже у меморіал Бабин Яр - пошкоджена Київська телевежа

Служба безпеки України інформує, що низка інформаційних телеграм-каналів координуються 85 Головним центром спеціальної служби Головного управління Генерального Штабу Збройних Сил РФ (https://t.me/SBUkr/2053).

Зокрема, це «Легитимный», «Резидент», «Картель», «Сплетница», «Чорний квартал», «Политический расклад», «Нетипичное Запорожье», «Тремпель Харьков», «Одесский фраер», «Днепр live», «Николаев live», «Херсон live».

Саме їх використовують російські окупанти, щоб здійснювати спеціальні інформаційні та психологічні операції в інтересах РФ.

Будь ласка, не поширюйте контент із цих телеграм-каналів!

А краще – взагалі відписуйтеся від них і викреслюйте назавжди зі своїх гаджетів.

InfoKava

Увага! У зв'язку з не завжди впевненим інтернетом деякі новини нашого сайту можуть виходити без ілюстрацій - тільки у текстовому варіанті. Ми користуємося тільки перевіреною інформацією і пишемо правду про події в Україні і в світі.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме