"Підтримати"
Новини
Всі новини

З особливо небезпечних місць в Україні вивозять не тільки людей, але й домашніх тварин

Укрзалізниця продовжує розгорнуту країною евакуацію. Спираючись на гуманістичні принципи, намагаємось врятувати всіх - не тільки мешканців міст, але й їх хатніх улюбленців. Так, за останні дні Укрзалізниця евакуювала більше 11 тисяч тварин - в основному котів та собак. 

Правила транспортування тварин залізницею наразі дещо пом’якшені. Для їх перевезення пасажирам потрібно мати з собою документи (ветеринарний паспорт), та потурбуватись про те, щоб тварина була в переносці.

Закликаємо пасажирів не кидати своїх тварин на вокзалах міст: ми залюбки візьмемо на борт містян разом з котами чи собаками, і доставимо в безпечне місце.

Просимо інших пасажирів поставитись із розумінням: бо в ці непрості часи наша людяність визначається зокрема за тим, як ми ставимось до тварин

Стало також відомо, що Польща приймає тварин без ветеринарного паспорта. Все, що потрібно, - переноска, квиток на тварину і супроводжуючий.

Прохання до Укрзалізниці: скасувати (тимчасов, на час війни) вимогу наявності ветеринарних паспортів, тому що люди вивозять не тільки своїх, але й чужих тварин, зловлених на вулиці, на дорозі і у полі.

InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини