"Підтримати"
Новини
Всі новини

83% росіян підтримують Путіна

Російське соціологічне агентство "Левада-Центр" встановило, що після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну 24 лютого підтримка росіянами дій російського президента Володимира Путіна зросла до 83%.

Джерело: звіт соціологічного опитування "Левада-Центру", проведеного 24-30 березня

Деталі: Підтримка жителів РФ дій Путіна у березні зросла більш ніж на 10% порівняно з показниками підтримки у лютому та січні. Соціологи "Левада-центру" фіксували підтримку Путіна на рівні 69% та 71% у січні та лютому відповідно.

"Не схвалюють" дії Путіна 15% росіян. У лютому та січні таких було 27% та 29% опитаних відповідно.

У той же час рівень довіри росіян до Путіна зріс на 10% порівняно з лютим – з 34% до 44%. Також на 5% зріс рейтинг довіри до міністра оборони РФ Сергія Шойга (з 12% у лютому до 16% у березні) та голови партії "ЛДПР" Володимира Жириновського (з 10% у лютому до 15% у березні). Соціологи ставили відкрите питання "Назвіть кілька політиків, громадських діячів, яким ви найбільше довіряєте?" та опитані могли самі назвати імена політиків.

Також соціологи зафіксували суттєве зростання кількості росіян, переконаних, що стан справ у Росії рухається у правильному напрямку. У березні 69% росіян були переконані, що їхня країна йде в правильному напрямку, тоді як у лютому таких було 52%.

Станом на березень 22% росіян вважають, що країна рухається в неправильному напрямку, і ще 9% не змогли відповісти.

Крім того, соціологи зафіксували зростання рівня підтримки росіянами дій прем'єр-міністра Михайла Мішустіна, уряду, Державної Думи, губернаторів та діяльності правлячої партії "Єдина Росія".

Опитування було проведено особистим інтерв'ю будинку серед 1632 росіян старше 18 років у 137 населених пунктах 50 регіонів РФ. Статистична похибка з вибіркою 1600 осіб (імовірністю 0,95) не перевищує 3,4% для показників, близьких до 50%; 2,9% для показників близьких до 25% та 75%; та 2% для показників, близьких до 10% та 90%.

Довідка: "Левада-Центр" є провідним недержавним соціологічним агентством у Росії, якому російський Мін'юст надав статус "іноземного агента" у 2016 році через наявність результатів соціологічних опитувань щодо падіння рівня підтримки правлячої партії "Єдина Росія".


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини