"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Monobank попередили про маніпуляції з використанням їхнього бренду

Співзасновник Monobank Олег Гороховський повідомив у соцмережах про можливі маніпуляції, запущені шахраями з використанням бренду компанії.

Звиклі до того, що банк постійно пропонує різні цікаві нововведення, клієнти можуть приєднатися до шахрайських схем та втратити гроші.

Зокрема, у Фейсбуці Гороховський написав:

"У зв'язку з численними запитами хочу застерегти клієнтів від втрати грошей.

Ми не запускали жодних платформ для заробітку грошей та казино.

Жодних!

Будь ласка, не ведіть цих аферистів. Наша CБ із правоохоронними органами працюють над тим, щоб зупинити діяльність цих шахраїв, але вони з'являються як гриби після дощу.

Будь ласка, поділіться цією інформацією зі своїми друзями та знайомими.

Водночас повідомляю, що monopizza, monoтаксі, морозиво Mono і навіть цей ресторан у Тайланді (на фото) також не мають до нас жодного стосунку. Їх усіх об'єднує те, що їм не вистачає розуму вигадати щось варте і вони крадуть чужі креативи.

Прошу бойкотувати таку неприкриту крадіжку, а шахраям якщо є час і натхнення морочити голову, а замість переказу грошей, нарешті, просто передавати «Привіт від Михайла Івановича!»

У найближчому майбутньому Monobank розраховує створити продукт, який допоможе виявляти шахраїв до того, як вони підберуться до рахунків клієнта.

InfoKava 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини