"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна отримає 1,2 млрд євро, якщо буде прогрес у "політичних заходах"

Україна отримає 1,2 млрд євро, якщо буде прогрес у "політичних заходах"

Європейська комісія офіційно оголосила про намір виділити для України нову програму макрофінансової допомоги у сумі 1,2 млрд. євро. Отримання першого траншу очікується після схвалення програми Радою ЄС та Європарламентом. Про це під час брифінгу у вівторок заявила речник Єврокомісії Верлі Нуйц.

"Сьогодні Комісія запропонувала нову програму макрофінансової допомоги для України в розмірі до 1,2 млрд євро, як оголосила президент фон дер Ляєн минулого тижня", - заявила Нуйц.
За словами речника, ця програма сприятиме зміцненню макрофінансової та економічної стабільності України та загальної стійкості країни в нинішніх умовах.
"Кошти буде надано Україні у вигляді довгострокових кредитів на дуже вигідних умовах. Швидке ухвалення цієї пропозиції Радою та Європейським парламентом дасть змогу комісії негайно виділити перший транш у розмірі 600 млн. Другий транш буде виплачено після позитивної оцінки прогресу української влади у здійсненні обмеженої кількості короткострокових політичних заходів", - повідомила вона.
Раніше президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн закликала Європарламент та країни ЄС прискоритися зі схваленням 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги Україні – хоче швидко надати перший транш у 600 млн євро.
Нагадаємо
24 січня Єврокомісія оголосила про новий пакет фінансової допомоги Україні, який складається як із екстрених кредитів, так і з грантів. Зокрема, це новий пакет надзвичайної макрофінансової допомоги (МФП) у розмірі 1,2 млрд євро.
Цей пакет, за словами голови ЄК, допоможе Україні задовольнити свої потреби у фінансуванні на фоні конфлікту.
ЄС має перерахувати Україні частину макрофінансової допомоги у розмірі 600 млн євро без попередніх умов.
УНН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини