"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українські спортсмени у Пекін на Олімпіаду поїдуть

Українські спортсмени у Пекін на Олімпіаду поїдуть

Низка західних країн оголосила про дипломатичний бойкот зимових Олімпійських ігор Україна не буде брати участь у бойкоті. Склад делегації на дипломатичному рівні ще формується, українські спортсмени в Олімпіаді участь візьмуть і активно до них готуються.

“Мова йде про дипломатичний бойкот, це рішення приймається керівництвом держави. Команди всіх цих країн (що оголосили бойкот — ред.) готуються, і у заявах визначено, що команди цих країн будуть брати участь. Тому, українська команда теж готується. Зараз тривають ліцензійні змагання, спортсмени виборюють ліцензії, готуються до ігор”, — зазначили у НОК.
У відомстві зазначили, що список української делегації на політичному рівні узгоджується, але наразі, на тлі подій, які розгогртаються, він не зазнав змін.
Прессекретар Президента України Сергій Никифоров зазначив, що  Володимир Зеленський не буде брати участь в Олімпіаді, бо в нього зараз “інші питання на порядку денному”.
Дискусії та переговори про те, як реагувати на Олімпійські ігри у світлі останніх звинувачень Китаю у порушенні прав людини, точаться вже давно.
У лютому 180 правозахисних організацій та представників меншин, що проживають у КНР, звернулися до світової спільноти з проханням бойкотувати зимову Олімпіаду 2022 року.
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) та його голова Томас Бах поки що відкидають ідею бойкоту як “неправильну відповідь на ці питання”.
Раніше про дипломатичний бойкот Олімпіади оголосили США, Нова Зеландія, Австралія, Велика Британія та Канада.
Джерело: НОК України


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини