"Підтримати"
Новини
Всі новини

Водіїв попереджають: нові штрафи величезні, а техогляд є обов'язковим

В цьому році для українських водіїв правила дорожнього руху кардинально змінилися. Додали нові штрафи, а також повернувся технічний огляд машини. Що обов'язково треба знати про нововведення, розповідає Автотема.

Ось, наприклад, про штрафи. Цього року з’явилися нові штрафи за порушення правил дорожнього руху. Наразі мінімальна сума, яку заплатять водії, становить 510 гривень.
Це за непристебнутий ремінь, відсутність шолома у мотоцикліста, неосвітлений номерний знак, телефонну розмову без гарнітури, а також порушення правил проїзду перехресть, зупинок і проїзд на заборонений знак світлофора.
Якщо залишити місце ДТП, то штраф збільшиться із 255 до 3400 гривень. Також покарання світить тим водіям, які перевищили швидкість більш ніж на 50 кілометрів на годину.
Створення аварійної ситуації тепер коштуватиме 1445 гривень водіям, тому потрібно бути акуратнішими, і їздити за правилами. Це заощадить ваш бюджет та збереже життя людей.
Якщо їздити автомобілем без прав, то штраф становитиме 425 гривень, а якщо їх зовсім немає у водія — віддавайте 3400. При цьому, якщо він був їх позбавлений раніше, то штраф збільшується до 20 400 гривень.
Найдорожчий штраф за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння. Якщо це вперше — платите 17 тисяч і позбавляєтеся посвідчення водія на рік.
Якщо за рік це повториться, то штраф уже буде 34 тисячі гривень та позбавлення документа на 3 роки.
Ну, а якщо третій — готуйте майже 2 тисячі доларів — 51 тисячу гривень. За таке не лише позбавляють посвідчення на 10 років, а й конфіскують автомобіль.
Також було ухвалено рішення з цього року повернути обов'язковий техогляд. Все це завдяки асоціації, яку підписали із Європейським Союзом. Відбудеться це вже ближче до вересня 2022 року, і зараз Міністерство інфраструктури займається цим питанням.
Проходитимуть усі власники легкових та вантажних автомобілів, а також власники причепів. Найімовірніше, його потрібно буде проходити через чотири роки після першої реєстрації автомобіля, а після цього кожні два роки.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме