"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ідеальний Alfa Romeo GTS: нове народження популярного авто

Новий концепт Alfa Romeo GTS є ідеальним розвитком популярної марки. Електромобіль є збалансованим поєднанням стилю, естетики і всього того, що автолюбитель вимагає від компактного сучасного чотириколісного автомобіл, пише Building-tech.

Alfa Romeo - автомобільний бренд, який рухається емоціями любові. Автолюбителі володіли чотирьохколісними автомобілями італійської марки тому, що вони миттєво закохувалися в автомобіль. Все зводиться до приголомшливих автомобілів, які марка випускала протягом багатьох років, в які входять такі як Giulia Quadrifoglio gta, Montreal, Disco Volante Spider або Tipo 33 Stradale.
Спортивне купе GTS знаходиться в одному ряду з кращими моделями Alfa Romeo завдяки продуманому позачасовому дизайну. Поки бренд бореться за виживання, автомобільний дизайнер наповнює його свіжим ковтком повітря, щоб натякнути на план майбутнього відродження, щоб воскресити втрачену славу.
Спереду автомобіль виглядає прямо з крила дизайну Alfa Romeo. Габаритні розміри нагадують Polestar 1, ще один контрольний знак того, що GTS - це електромобіль, який знаходиться в стадії розробки.
Широкі колісні арки змушують задуматися про вплив маслкар (натяк на Dodge Challenger), вказуючи на звіра, орієнтованого на потужність. Збалансовані пропорції - її сильна сторона. Задня частина трохи приглушена, але вона передає загальну привабливість і красиво підкреслює плавну естетику автомобіля.
Alfa Romeo і раніше робив упор на позашляховики, і цей вид транспортних засобів, безумовно, поверне життя бренду. Коли Alfa Romeo впирається в стіну, він повинен піти ва-банк, щоб домогтися такого сміливого дизайну і здивувати конкурентів.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини