"Підтримати"
Новини
Всі новини

Фермерам Німеччини заборонять вбивати небажаних курчат

Уряд Німеччини ухвалив законопроект, що забороняє фермерам вбивства небажаних добових курчат, повідомляє міністерство сільського господарства, продовольства і захисту споживачів. Про це пише New York Post.

Відомство пояснює, що завдяки новому документу практика забою курчат чоловічої статі відразу після вилуплення через економічну недоцільність їх вирощування буде завершена.

За словами міністра сільського господарства ФРН Юлії Клекнер, нововведення дозволить гарантувати, що в Німеччині виробляються яйця без забою курчат.

«Тим самим практика, яка суперечить етичним нормам, піде в минуле. Це значний крок у захисті тварин. Ми перші в світі, хто в цьому зв'язку діє настільки чітко», - наводяться в повідомленні слова глави Мінсільгоспу ФРН.

Альтернативою умертвіння курчат може стати вирощування їх для виробництва м'яса, для вторинного використання в селекційних цілях і подальшого виробництва яєць і м'яса, або ж визначення статі курчати до вилуплення. Відомство виділяє фірмам фінансову допомогу на таку роботу.

Відповідний закон вступить в силу з 1 січня 2022 року.

Крім того, з 2024 року в Німеччині буде заборонено знищувати ембріони після шостого дня з моменту початку висиджування яєць.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини