"Підтримати"
Новини
Всі новини

Пощастить явно не всім: "Голос" і УДАР не долають 5% -го бар'єру, а ось ЄС - приростає

За результатами підсумованого рейтингу партій на місцевих виборах умовний 5% бар'єр долають всього п'ять партій. Пальчевський, Кличко і Шарій - в "прольоті", а ЄС впевнено наздоганяє ОПЗЖістов. Лідирують, звичайно, "Слуги", але схоже, це не надовго. Про це йдеться на сайті Соціологічної групи Рейтинг.

Так, партію “Слуга народу” готові підтримати 15,6% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, “Опозиційна платформа — За життя” — 11,5%, “Європейська солідарність” — 11,0%, “Батьківщина” — 8,0% та “За майбутнє” — 5,9%.

Протягом останнього тижня перші чотири партії з п’ятірки (парламентські партії) сукупно втратили майже 1,5%.

Радикальну партію Олега Ляшка підтримують 4,4%. За партію УДАР Віталія Кличка готові віддати свої голоси 3,4%, ВО “Свобода” — 3,3%, партію Шарія — 3,0%, партію “Голос” — 2,7%, партії “Наш край” та “Перемога Пальчевського” — по 2,4%, партію “Пропозиція” — 2,1%, партію “Сила і честь” — 1,5%, партію “Самопоміч” — 1,2%.

Сумарний рейтинг інших партій, які беруть участь у місцевих виборах та були включені у список для дослідження, — 21,8%.

Також соціологи порівняли рівень довіри виборців до місцевої та центральної влади.

“Порівнюючи рівень довіри, 35% зазначили, що більше довіряють місцевій владі, 17% — більше центральній. 17% довіряють представникам влади на обох рівнях. Чверть не довіряють жодній.

55% вважають місцеву владу ближчою до людей, аніж центральну, лише 9% вважають протилежне. Відносно більше тих, хто вважає місцеву владу ближчою до людей серед мешканців сіл”, — йдеться у повідомленні.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 5000 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews — телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,4%. Терміни проведення: 19-22 вересня 2020 р.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини