"Підтримати"
Новини
Всі новини

Пийте каву вранці: лікарі рекомендують

Чашка кави - невід'ємна складова ранку для багатьох. Однак далеко не всі вживають каву, вважаючи, що це не дуже корисно. Є три причини, які переконають у протилежному. Про це повідомляє Medikforum.

Одне дослідження підтвердило, що кава допомагає відчути себе щасливіше. Вчені виявили, що вживання кави пов'язане з позитивними емоціями, такими як задоволення, доброта, прихильність і щастя. Вони також відзначили, що ніяких негативних емоцій не було пов'язано зі споживанням кави.

Дослідження, проведене в Гарварді за участю більше 50 тис. жінок, показало, що збільшене споживання кофеїну знижує ризик депресії.

Всупереч поширеній думці, кавові зерна - це насіння, які можна знайти в маленькому яскраво-червоному або жовтому фрукті. Ці насіння і фрукти багаті антиоксидантами. Одне дослідження показало, що кава сам по собі є найзначнішим джерелом загального споживання антиоксидантів.

Один з них - поліфенол, зменшує запалення і може відігравати важливу роль у захисті від хронічних захворювань, таких як ожиріння.

Метааналіз 30 досліджень показав, що споживання кави обернено пропорційно до ризику розвитку діабету 2 типу. У ньому говориться, що з кожної щоденної чашкою кави ймовірність розвитку захворювання знижується на 6 відсотків.

Автори відзначають, що можливі причини цього зв'язку включають антиоксидантну та протизапальну дію кави, її здатність стимулювати спалювання калорій і вплив на кишковий мікробіом.

Раніше вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско повідомили, що вживання невеликої кількості кави здатне привести до зниження розвитку у людини аритмії.




Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини