"Підтримати"
Новини
Всі новини

Нова "зброя" дантистів : лікування електричним струмом

Новину повідомляє передає «Преса України».

Відтепер бразильці, які навідуватимуться до стоматолога, можуть забути про зубний біль під час лікування. Згідно дослідникам, вони винайшли новий спосіб знеболювання.
Новое "оружие" дантистов: лечение электрическим током

Процедура передбачає застосування безболісного електричного струму, який збільшує дію місцевого знеболювального засобу, такого як гідрогель, мазь або спрей. Зазначається, що результати випробування такого методу виявились успішними.

Так, проводячи експеримент спершу на тваринах, виявилось, що ефект є швидкодіючий і довгостроковий. Команда з Університету Сан-Паулу хотіла дослідити, як можна приборкати біль без застосування голки і додаткової анестезії в цілому. Таким чином, через процес іонофорезу, де електричне поле викликає дифузійний потік іонів, вони були в змозі підвищити ефективність місцевого анестетика в рот свині.

Дослідники також наголосили, що нова процедура дозволить пацієнту зекономити гроші і крім того вона знижує ризики забруднення і зараження. Автор дослідження Рената Фонсека Віанна Лопес заявила, що такий метод допоможе у лікуванні тисячам людей в усьому світі.

Робота дослідницької групи була опублікована в журналі «Colloids and Surfaces B: Biointerfaces». Наступним кроком буде робота в напрямку доклінічних випробувань, щоб перевірити технологію на людях. Стало відомо, що також така технологія може застосовуватись в інших галузях медицини, на приклад, при лікуванні раку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини