"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Цікаві факти про Youtube

Интересные факты о Youtube

YouTube був заснований Чадом Харлєєм (Chad Hurley), Стівеном Ченом (Steven Chen) і Джаведом Карімом (Jawed Karim), колишніми співробітниками комерційного сайту PayPal. У лютому 2005 року вони зареєстрували доменне ім'я, а офіційно ресурс був запущений вже протягом грудня того ж року.

У жовтні 2006 року Google придбав акції YouTube за 1,65 мільярда доларів, всього через 1,5 роки після його створення.

У перший місяць після його створення YouTube відвідало 3млн користувачів. До третього місяця число відвідувачів потроїлася, і до липня воно знову збільшилася в 3 рази, що склало 30млн. До кінця першого року сайт удостоїли присутністю вже 38 млн людей.

За статистикою, 44% відвідувачів YouTube жіночої статі, а решта - сильна половина земного населення. Більшості аудиторії 12-17 років.

У 2007 році було визначено, що YouTube охоплював таку ж аудиторію, яку мав весь Інтернет в 2000 році.

У травні 2008 року поліція Лос-Анджелеса заарештувала Сайруса Яздини за вандалізм. Він опублікував свої графіті пригоди на YouTube з реп-саундтреками. Ці публікації допомогли поліції знайти і заарештувати злочинця.

YouTube передає близько 1/3 всіх мультимедійних розваг США.

У вересні 2005 року бразильський футболіст Рональдіньо вперше зібрав мільйон переглядів ролика «Позолота», що рекламує бренд Nike.

У 2010 році підрахували, що для перегляду всіх роликів YouTube знадобиться 1700 років.

У 2007 році Тоні Блер став першим світовим лідером, який почав активно і регулярно використовувати обліковий запис YouTube.

У тому ж 2007 році Харлей, співзасновник YouTube, сказав, що основна мета YouTube не лише розважати та інформувати світове співтовариство, але й давати йому можливість самовираження з допомогою відео.

У 2013 на You Tube завантажувалося більше 72 годин контенту в хвилину, що склало б 72 години безперервного перегляду.

Кожен місяць на YouTube проглядається більше 4 мільярдів годин відео (понад 450 років).

Кожну секунду в світі переглядають 46 296 відео YouTube.

Стівен Чен, один із трьох засновників YouTube народився в Тайпеї на Тайвані. У 1978 році у віці 8 років разом з батьком він переїхав в США. Батько мав намір розширити свій бізнес, що в свою чергу розширило і можливості сина в самовираженні.

Співзасновник YouTube Чад Меридіт Харлей народився в 1977 році в Пенсільванії, в містечку Бердсборо. Його батько працював там фінансовим консультантом, а мати вчителькою. Після закінчення коледжу Чад Харлі поступив на роботу в Confinity, компанію, яка заснувала PayPal. Він створив дизайн логотипу PayPal, який став офіційною емблемою компанії, і, що стало частиною його співбесіди при прийомі на роботу.

Співзасновник YouTube Джавед Карім народився в 1979 році в Східній Німеччині, в місті Мерзебург, а пізніше переїхав до ФРН. У 1992 році сім'я Каріма переїхала в Мейплвуд, передмістя Сент-Пола, що в Міннесоті. Обоє батьків Джаведа Каріма – вчені. Батько по імені Наймул, - хімік з Бангладеш. Його мати, Христина, німкеня за походженням, працювала професором біохімії в університеті Міннесоти. Навчаючись в старших класах школи, Джавед Карім створив для неї автономну систему електронних повідомлень.

Джавед Карім спочатку не пройшов по конкурсу на розробку комп'ютерного проекту в університеті Іллінойсу. Його взяли тільки після того, як він написав знову і пояснив, чому саме він підходить для цієї програми. Пізніше він вийшов з проекту для роботи над стартапом компанії PayPal в Каліфорнії. Він отримав ступінь бакалавра в 2004 році.

Назва ранньої версії YouTube, Tune In Hook Up, була пов'язано з популярним сайтом Hot or Not (Гаряче?). Пізніше засновники YouTube вирішили, що їхній сайт не має фокусуватися на однотипних відео, таких як призначення побачень або продажу, але і розвивати всі інші напрямки.

Спочатку YouTube базувався ... в гаражі Чада Харлея. У 2006 році у них з'явилася можливість переїхати в офісне приміщення, розташоване над піцерією, у Сан-Матео, Каліфорнія.

В різні часи багато країни блокували YouTube, включаючи Афганістан, Бангладеш, Бразилію, Китай, Пакистан, Сирію, Таджикистану і Туреччини.

За даними Google, західні демократії також знаходили можливості ввести політичну цензуру на YouTube: сюди входили Канада, Іспанія і Сполучені штати.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини