"Підтримати"
Новини
Всі новини

10 причин пити більше води

10 причин пить больше воды

Вода - важлива частина нашого життя. Намагайтеся пити більше води до, під час і після фізичних навантажень, у спекотні дні, при низькій вологості, перебуваючи на великій висоті над рівнем моря, відчуваючи напад нудоти, діареї, підвищення температури тіла.

Отже, причини пити більше води:

1. Покращує і омолоджує шкіру.
Сучасні модниці витрачають купу грошей на косметику для догляду за шкірою обличчя і тіла, при цьому абсолютно ігноруючи найбільш дешевий і ефективний засіб - воду. Щоденне вживання питної води призводить до поліпшенню життєдіяльності клітин, зволожує шкіру зсередини, підвищує її еластичність, запобігає сухості.

2. Виводить токсини з організму.
Вода допомагає виведенню токсинів з травного тракту. Як відомо, нирки є природним «фільтром» організму і ця їх здатність безпосередньо залежить від кількості випитої води.

3. Знижує ризик серцевого нападу.
Нещодавно проведене дослідження показало, що у людей, які випивають як мінімум 5 склянок простої води в день, знижується ризик серцевих нападів порівняно з тими, хто випивав 2 склянки води в день.

4. Є «мастилом» для суглобів.
Вода - основний матеріал для утворення спеціальної рідини, яка є своєрідним «мастильним матеріалом» для суглобів і м'язів.

5. Відновлює енергію.
В середньому протягом дня людина втрачає близько 10-ти склянок рідини (під час процесів потовиділення, дихання, сечовиділення і дефекації). Навіть найменший зневоднення може обернутися втратою концентрації, головними болями, дратівливістю і втомою. Вода необхідна організму для правильного функціонування.

6. Підтримує травну систему.
Вода не тільки запобігає утворенню запорів, але і бере участь в процесі травлення і утворення хімічних реакцій цього процесу. Вуглеводи і білки, які наш організм використовує в якості харчування, засвоюються і переносяться в кровоносну систему за допомогою води.

7. Зменшує ризик захворювань та інфекцій.
Нестача води в організмі може призвести до небезпечного захворювання - хронічного зневоднення клітин. Клітини тіла постійно недоотримують потрібну кількість води, що веде до зниження їх життєвої активності і відкриває шлях до виникнення різних захворювань із-за загального зниження імунітету.

8. Регулює температуру тіла.
Вода регулює систему охолодження організму. Вода - це те поживна речовина, яке потрібно організму в найбільшому обсязі. Від 55% до 75% ваги середньостатистичної дорослої людини становить саме вода, яка бере участь у процесі терморегуляції.

9. Спалює жир і «ліпить» нові м'язи.
Як вже говорилося вище, зневоднення призводить до уповільнення синтезу протеїнів, який вкрай важливий для процесу освіти м'язів. Процес утворення нових м'язових тканин - енергозатратний. Чим менше калорій згорить і перетвориться в енергію для створення нових м'язів, тим більше калорій «відкладуться в організмі у вигляді зайвого жиру.

10. Покращує загальне самопочуття.
До традиційної формулюванні дільничного лікаря, виголошеній у ліжка хворого ГРЗ або грип, - «і пийте побільше рідини» - потрібно ставитися з усією серйозністю. Вода допомагає контролювати жар, заповнюючи втрачену організмом рідину і виводячи слиз.

Однак важливо пам'ятати, що організм здатний засвоювати приблизно 120 мілілітрів води кожні 10 хвилин, так що не перестарайтеся. Привчіть себе випивати по склянці води щогодини.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини