"Підтримати"
Новини
Всі новини

10 речей у стосунках, які ви досі вважали ненормальними

Всі ми схиблені на тому, щоб бути нормальними - і це, по суті, цілком нормально. Коли я кажу: "нормально", то маю на увазі дії, за які вас не вважатимуть хворим або садистом і не заарештують. Не обов'язково мається на увазі усереднена поведінка - досить вписуватися в рамки поведінки, яке не шкодить живим істотам, включно власне з вами. Так що нормально, наприклад, виходити з себе, а от підпалювати сусідів - вже ні (навіть попри те, що ви, можливо, колись про це замислювалися).

Що вважається нормальним у відносинах? Варіантів більше, ніж може здатися. Ось список моїх улюблених міфів про моменти, пов'язані з відносинами, які деякі експерти назвуть ненормальними - але тільки не я.

1. Тривалі паузи. З часом вам доводиться вимовляти вголос все менше речей - ви і так знаєте, що ваш партнер відповість.

2. Потреба в особистому просторі
. Тільки цуценята постійно намагаються лізти одне одному на голови і навіть вони від цього втомлюються.

3. Думати про щось стороннє під час сексу.
Чи є у світі хтось, хто жодного разу не згадував, що залишив відкритими вікна в машині, коли секс починався одночасно з дощем?

Тільки цуценята постійно намагаються лізти одне одному на голови і навіть вони від цього втомлюються

4. Думати про те, з ким не склалося. Майже у кожного був уявний коханець. Це могла бути як реальна людина, відносини з якою не вдалися, так і зірка, про яку ви мрієте. І кожен з нас часом замислюється про те, "а що, якби..."

5. Хотіти втекти. Одному. Послухайте, життя буває важким, або нудним, або і те, і інше одночасно. Або ви відчуваєте, що занадто багато працюєте, або що вас недостатньо цінують. Іноді просто хочеться все кинути.

6. Серйозно дратуватися через звичку або звички партнера
. Вам дуже пощастило, якщо йдеться лише про одну звичку. Більшість людей не переносять як мінімум одну звичку свого партнера: наприклад, хропіння, гігієну, неохайність тощо.

7. Посилати негативні флюїди другу вашого партнера, котрий вам не подобається. Найчастіше дружба формується, а не передається у спадок. Зазвичай, завжди є хоча б один друг вашого партнера, якому ви у глибині душі бажаєте щезнути назавжди.

8. Зображати більше сексуальне збудження, ніж ви відчуваєте насправді. Іноді ви просто не в доброму гуморі, але не хочете його засмучувати. Добрі партнери нормально до цього ставляться, погані починають голосно обурюватися.

9. Не стежити за собою. Всі знають, як важливо тримати себе у формі та зберігати привабливість, але це вимагає таких зусиль...

10. Брехати. Можливо, є декілька пар, які ніколи не брехали один одному ні в чому серйозному (включно зі свідомим замовчуванням), але я б не була так у цьому впевнена.

Ну що, відчуваєте себе краще?

Пеппер Шварц на НВ
Американський соціолог, сексолог, професор Вашингтонського університету

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини